caramelcandies

Regisztráció dátuma: 2013. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 30.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alveola Azulénes Gyantapatron

Alveola Azulénes Gyantapatron
2015. július 20.

Nem annyira érzékeny a bőröm, szóval lehet ezért van, de én nem érzem úgy, hogy a normálnál ez sokkal jobb lenne, pláne, hogy ez ragacsosabb és sokkal több lehúzó csíkot használok el vele, mint a sárgával.

Alveola Normál Gyantapatron

Alveola Normál Gyantapatron
2015. július 20.

Nekem (és 2 tesómnak) ez jobban beválik, mint a zöld ami elvileg érzékeny bőrre van de ugyan olyan hatásos kellene hogy legyen. Viszont csak lábon tudok jókat mondani róla, valamiért a hónalj szőrrel most nem birkózik meg, pedig pár éve amikor először használtam az is ment minden gond nélkül. :/

nspa Oil-Free Moisture Gel

nspa Oil-Free Moisture Gel
2015. február 6.

Ezt a gélt kifejezetten az összetevői miatt vetettem meg magamnak, ezért nagy csalódás, hogy ennyi parfümöt nyomtak bele :/ Nagyon könnyed a textúrája, jól beszívódik, tökéletesen lehet rá sminkelni, de valami elviselhetetlenül erős illata van. Én nem szoktam fennakadni illatokon, de ez sok és ráadásul nem is a legkellemesebb illat. Először 4 csillagot akartam neki adni, mert azért az illaton túl lehet jutni, de észrevettem, hogy pattanásokat is okoz sajnos. Tökéletes lehetne, ha a parfümöt kiszednék belőle, de így azonban nem éri meg az árát. Pláne, hogy leginkább akkor éri meg, ha valakinek ismerőse van az Egyesült Királyságban és meg tudja vetetni magának.

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ