Carillon

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2017. augusztus 2.

Háát Én ennek az illatáért meg vagyok veszve :) annyira finom. El sem tudjátok képzelni, hogy mennyi hajolajat, pakolást teszteltem már, az argánolajtól a shea vajig, a kész Garnier pakolásoktól a külföldi hyper ápoló hajhabokig, a fodrászcikkes, csak ők használják cuccokig mindent, hogy a töredezett hajam életre keltsem, hogy ne csak az olló legyen az egyetlen mentsvár. Jah és a plussz E-vitamin, no meg a ricinusolaj a samponba...szóval a repertoár széles. Ez az olaj nagyon jól fejti ki a hatását, az illata, mint már említettem, nagyon klassz. Én úgy szoktam, hogy természetesen csak a hajvégekre teszem, törölköző száraz hajra, s hogy biztosra menjek, még egyszer becsavarom törölközőbe egy ideig, nem azonnal szárítom, mert ha van felesleges olaj rajta, az eltűnik, s a dunsztolás is jó ebben az esetben. Mindenképp meg kell szárítani hajszárítóval, mert a hőre fog beépülni rendesen a hajba.

Roberto Cavalli Eau De Parfum

Roberto Cavalli Eau De Parfum
2017. augusztus 2.

Én leszek a következő ünneprontó, de ha már ünnep, akkor egy olcsó Húsvéti locsoló kölnire emlékeztet elsőre. Púderes, édes és émelyítő, leszáradás után azért némileg jobb, de nagyon nem az enyém. Bár Nekem az Armani Si sem jön be a sok vaníliával, de eskü (van rá ezer élő tanúm :) ) az olyan hatást vált ki a férfiakban, hogy nem volt olyan aki ne jegyezte volna meg, hogy milyen tuti illatom van :) Ha ez is pasimágnes lesz akkor egye fene bevállalom. :) Sokszor magunknak választjuk az illatot és az imádott férfiakra nem is gondolunk :) Várom a hatást, még csak 1 napos a kis 30 ml-es, meglátjuk, elhordom.

Shiseido Zen

Shiseido Zen
2017. július 16.

Gyönyörűen megtervezett az üveg, s amennyire letisztult a forma, az illat annál magával ragadóbb. Nekem olyan meleg, érzéki fűszeres illat, tavaszi illatnak viselem, bár valamikor ősszel is előveszem. Én a tömjént, pacsulit kevésbé, és a fréziát is kiérzem a bőrömön, leszáradás után. Abszolute nem tucatillat, számomra nagyon határozott, karakteres mély illat, elegáns és vonzó. Titokzatos :)

1 ÖSSZETEVŐ