carissima

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2013. március 11.

Évek óta ezt használom, és tényleg a lehető legjobb. Pár óra alatt segít még a véresre repedt ajkakat is ápolni és begyógyítani.Soha semmi sem segített még ezen csak ez a kis csodaszer.
Napi egyszer bőven elég használni, de van, mikor csak akkor jut eszembe, amikor már kezdem érezni, hogy mintha szárazabbak lennének az ajkaim, és ez nem pár óra, mint a labelloknál, hanem kb 2-3 nap is eltelik gyakran.
Az ára pedig kemény 335 Ft a patikában, ahol veszem.

Beyoncé Midnight Heat EDP

Beyoncé Midnight Heat EDP
2013. január 28.

Az eddigi legjobb "sztárparfümöm". Elképesztően sokáig megmarad rajtam az illata, ami nagyon különleges. Sokan megdicsérték, és ami a legjobb, hogy a többi parfümmel ellentétben ezt még én is érzem magamon órák múlva is, nem szokik hozzá az orrom. Ami pedig szintén mellette szól, hogy kemény kb 3000 ft-os áron jutottam hozzá Angliából egy nagykerből egy ismerősöm által. Nálam 100%-os tuti újra rendelem.

Kate Moss Kate

Kate Moss Kate
2013. január 28.

Sajnálom, hogy én rontom le a statisztikát, de nagy reményeket fűztem hozzá, az itteni 100%-os pozitív visszajelzések alapján, de csalódtam. Nekem a régi olcsó szappanok illata jut róla eszembe, és más is ezt mondta rögtön tőlem függetlenül, akivel megszagoltattam. Így Anyukám megörökölte, de ő is csak vésztartalékként fújogatja, ha nagyon nincs más.

1 MÁRKA

W7