Best of Beauty 2019

Carmenessque

Sminknapló
Regisztráció dátuma: 2011. március 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sminknapló
Regisztráció dátuma: 2011. március 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

ILNP Ultra Chrome Flakies Körömlakk

ILNP Ultra Chrome Flakies Körömlakk
2015. március 27.

Hosszas gondolkodás után a Gaia árnyalat mellett döntöttem, úgy érzem, ez illik leginkább hozzám: kék és zöld átmenet, utóbbi valamivel erőteljesebb. Varázslatosan szép, bármilyen sötétebb lakkra kenve egy-két rétegben gyönyörű, mintha kék alufólia lenne a körmeimen. Igen, húzós az ára, de ennél a lakknál végre azt éreztem, hogy minden fillért megért, mert nagyon különleges.

Lavanila Healthy Dezodor

Lavanila Healthy Dezodor
2015. március 27.

Most már több verzió is kapható, nem csak a felsorolt öt, nekem pl. Vanilla Lemon van. Elégedett vagyok vele, mert nem szárítja a bőrömet, kellemesen krémes állaga, és nem hagy nyomot a fekete ruháimon sem. Az izzadásgátló hatása nem annyira erős, nekem még pont elég, de aki izzadékonyabb, annak biztosan kevés lesz. Egy rázósabb, rohangálós napon valószínűleg én sem ezt választom. Az illata kellemes, nem tolakodó és felkenés után elég hamar elillan vagy beszívódik. Az összetevői fantasztikusak, csupa ápoló, nyugtató és antioxidáns kivonat, ezek miatt tényleg megéri az árát. Ha könnyebben elérhető és olcsóbb lenne, biztosan újra is venném, mert nyugis napokra remek kiegészítő az alumíniumos dezodor mellé, de csodaszernek azért nem tartom, és nekem az Alverde golyós dezodora ugyanennyire bevált.
Nyáron azért még visszajövök frissíteni.

The Body Shop White Musk Smoky Rose EDT

The Body Shop White Musk Smoky Rose EDT
2014. február 1.

Az örök kedvenc White Musk családba tartozik, ezért magában hordozza a pézsma jegyeket is, de sokkal édesebb és könnyedebb illat, igaz még így is nehéz lehet sokaknak, mert esti viseletre ajánlják. Én elsőre leginkább a feketeribizlit érzem belőle, aztán később kibontakozik egy igazi füstös aroma, ettől nagyon különleges lesz, és szerencsére nem cukros virágillatba megy át az egész. Okos kis kompozíció, én bátran fújom nappalra is, és amióta megvan, azóta folyamatosan mindennap ezt viselem. Az illatjegyeit bogarászva egyébként feltűnt, hogy elég sokban egyezik a Lancome Trésor Midnight Rose parfümmel, úgyhogy egy jó kis olcsóbb alternatívája lehet annak - még az üveggel is arra játszanak rá egy kicsit. Egy kicsit mondjuk lehetne tartósabb, de mindennapi parfümnek tökéletes.

6 ÖSSZETEVŐ

Paeonia Officinalis Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen