carmenxo

Regisztráció dátuma: 2017. július 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. július 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2019. szeptember 14.

Borzasztó, főleg ennyi pénzért. Az itteni vélemények meg a szimpatikus összetevő lista miatt vettem meg de nagyot csalódtam. Nappali krémnek, fényvédő és smink alá abszolút felejtős, ugyanis kb negyed óra-20 perc mire teljesen beszívódik és eltűnik a fehér réteg amit hagy a bőrön. Próbáltam minimális mennyiséget használni de ez az undorító csíkos fehér réteg ugyanúgy ott van. Gyanítom az agyag miatt, ami amúgy érdekes hogy benne van, arckrémben én még nem is láttam agyagot. Amúgy a hatása jó, szépen hidratál, de az állagát baromira elrontották és ennek az árnak a töredékéért lehet ennél ezerszer jobb krémeket beszerezni. Esti krémnek elhasználtam, de soha többet

PomPom Ébredés Nappali Arckrém

PomPom Ébredés Nappali Arckrém
2019. augusztus 22.

Hibás az itteni összetevő lista, nem jázmin kivonat van benne hanem jázmin illóolaj. Ha ezt tudom nem is veszem meg, természetesen pár nap használat után kipattogott az egész arcom... az állaga viszont tetszett, jól hidratált, aki nem allergiás illóolajra annak jó alapkrém lehet

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant
2019. június 19.

Nagyon szuperül teljesít! Már az első napján sikerült a mélyvízbe dobni, délelőtt 30+ fokban rohantam a vonathoz mint az őrült és a nap végére se volt semmi szagom, rendesen mintha épp most zuhanyoztam volna, szerintem ez mindent elmond:D Nagyon minimális mennyiséget használtam ahogy ajánlják és bevallom féltem hogy nem lesz elég, de brutálisan jó a hatása! Plusz pont hogy nem irritálta a bőröm mint a szódabikarbónás deo. Tényleg hihetetlen jó