carrye

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2017. március 31.

Ez lett az abszolút kedvenc! Az AHA-BHA hámlasztóknak és egy kis lézeres "rásegítésnek" hála most eléggé rendben van a bőröm, így ez a púder önmagában is elég. Nem használok alá semmit, ecsettel vagy szivaccsal is szépen felvihető, abszolút természetes, gyakorlatilag láthatatlan a bőrön. Mivel kicsit száraz a bőröm, én kimondottan azért ezt vettem, mert nem matt, hanem van egy kis bőr-fénye. Nagyon imádom!! A táskám állandó lakója lett.

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2017. március 6.

Jól használható, szépen lehet vele dolgozni. Még a kedvenc MAC kompakt BB krémemhez is ezt szeretem legjobban használni. DE az árához képest nekem nagyon hamar elkezdett "foszlani", ezért most kipróbálom a Real Techniques blenderét.. Ha hozza ezt a minőséget, akkor sajnos ez hiába jó és magyar, nem veszek többet. Ennyiért bírhatna hosszabb használatot.

Bioderma Photoderm Spot 50+

Bioderma Photoderm Spot 50+
2016. november 2.

Tavasztól őszig ezt használom, általában kenek alá hidratálót, fölé pedig BB krémet vagy alapozót. Nekem mindennel tökéletesen működik, és bár elég zsíros, viszonylag hamar beszívódik, gond nélkül lehet rá sminkelni. Nem csinál pattanásokat, nem irritálja a bőrt, nekem ez a kence lett a tökéletes fényvédő. Pigmentfoltjaim alig láthatóan vannak csak, hogy azokat mennyire halványítja, arról nem tudok nyilatkozni, mindenesetre az újak kialakulását megakadályozza.

1 ÖSSZETEVŐ

Bidens Pilosa Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott