carterina

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

RdeL Young Szemöldökspiràl

RdeL Young Szemöldökspiràl
2018. augusztus 2.

Nem túl tartós a termék, hétköznapokra nem is használnám, mivel ha hozzáérek a szemöldökömhöz ott marad a nyoma az ujjamon. Az én kicsit ritkás szemöldökömön nem mutat jól, nem pótolja ki a hiányos részeket. Az ára kedvező, de sajnos gyakorlatban használni nem tudom.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2018. április 3.

A 02-es árnyalat a mindennapjaim része, nagyon szép, természetes színe van. Bár nem mondanám evés-ivás állónak, de viszonylag jól bírja a strapát. Pozitívuma, hogy könnyű felkenni, puha a textúrája, egy hangsúlyos szemsmink tökéletes párja lehet, viszonylag sokáig elég.
Én még nem nagyon találkoztam olyan nem folyékony rúzzsal, ami kibírta volna a zsíros ételeket (pl a magasabb árkategóriájú MAC vagy Pupa sem), úgyhogy jár neki az 5 csillag.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2018. április 3.

Bár nem azt az árnyalatot sikerült beszereznem, mint amit akartam, nem csalódtam. A 010-est kaparintottam meg, ami egy világosrózsaszín árnyalat. Könnyen építhető, de oda kell figyelni, nehogy túlzásba essünk vele. Egyáltalán nem porzik, jó pár óráig a helyén marad, nekem teljesítette minden elvárásomat.