catacidus

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2021. november 3.

Én nagyon-nagyon szeretem ezt az ajakápolót, de az egész Bioderma Atoderm termékcsalád nagy kedvencem. Mivel alapból rettenetesen száraz (ekcémás) a bőröm, ezért a szám is nagyon ki tud száradni, ezért én így szoktam használni: este fogmosáskor a fogkefével leradírozom az ajkaimat, és utána (követlenül lefekvés előtt) alaposan, szinte vastagon bekenem ezzel az ajakápolóval a számat; reggel pedig tök puha ajkakkal ébredek, amire egy minimális fogkefés radírozás után mehet a nappali ajakápolóm (ami egy színezett Yves Rocher ápoló), vagy mostanság nem is kenek fel semmit, ugyanis elég ez az esti rutin, hogy szép ápolt maradjon a szám.

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2021. november 3.

Az átlag száraz és a durván ekcémás bőrnek is nagyon nagy segítség ez a krém (nálam teljesen bevált a szteroidos kenőcsök mellé plusz védelemként, remekül karbantartja a bőrbetegségemet). Az az igazság, hogy néha az arcomra is használom, a homlokomon néha hirtelen kiszárad a bőröm, és azt is rendbe szokta tenni 1-2-3 nap alatt (nem leszek tőle mitesszeres). Az egyetlen negatívuma az illata, merthogy az nincs neki (de ez sosem baj az illatanyagmentesség miatt), szóval olyan klasszikus gyógyszertári bőrápoló krém "szaga" van, de ez semmit nem von le az értékéből. :)

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél
2021. november 3.

Számomra ez a tökéletes tusfürdő, mindent szeretek benne: a durván ekcémás bőröm szereti, lenyugszik tőle; a habzása tökéletes, nem kell annyit használni belőle, mint az olajos változatából; az illata is nagyon tetszik, mert olyan tisztaságillatom lesz tőle, és tényleg teljesen tisztának érzem a bőröm zuhanyzás után. Arcra és hajra is lehet használni, én néha megmosom az arcom vele just for fun, barátom pedig egyszer a nyaralásunkon ezzel mosott hajat és elégedett volt a végeredménnyel (főleg gyerekeknél ez fontos lehet, tényleg kíméletes a fejbőrhöz, arcbőrhöz is). Szóval én megtartom ezt a tusfürdőt, és szorgosan veszem a literes változatot, mert tényleg nagyon minőségi termék. :)