catcat

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél
2016. december 29.

Még tavaly karácsonykor a 750 ml-es változatát szereztem be, nagyon jó eper illata van, de nálam ez sajnos csak a tusolás erejéig tart, utána szinte semmi sem érződik már belőle. A bársonyos bőrt annyira nem érzem utána (mint pl. a mézvirágos tusfürdőnél), úgy hogy ezért az árért még egyszer már nem vásárolnám meg.

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő
2016. december 29.

Annyira megszerettem a moringás sorozatot, hogy úgy érzem az összes kipróbált terméküket kommentelnem kell! :D Ajándékcsomagban a tusfürdő, a szappan, a testvaj és a bőrradír érkezett meg, de már bánom hogy nem nagyobbat választottam.
A tusfürdővel nagyon elégedett vagyok, nagyon jó az illata és ha nem is használom utána a sorozat többi kiegészítőjét, úgy is megtartja az illatát! :)

The Body Shop Mézvirágos Testradír

The Body Shop Mézvirágos Testradír
2016. december 29.

A többi TBS bőrradírommal ellentétben (argánolajos, zöldteás, epres) talán ennek volt a legsűrűbb az állaga és a kis szemcséi is megfelelőek, nem mállik szét és talán ez volt az egyedüli, ami tényleg pihe-puha bőrt eredményezett. :) Nem voltam sohasem bőrradír mániás, de most hogy vele gazdagodtam már lassan minden tusolásnál elő kell vennem! :D