Cathi

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu
2022. január 15.

Update: beszereztem egy utolso darabot a douglasban. Sajnos rosszul emlekeztem. Mivel nekem a lveb parfum intense volt a kedvencem, ami egy edes, bujos, cicas illat, ez hatalmas csalodas. Ez egy dominans nö illata, kicsit karcos es poros, valamint nem fogad el nemleges valaszt. Sajnos nekem igy ez összessegeben tul agressziv, nem illik hozzam.

Régen elhasználtam egy üveggel, szerettem. Sajnos már nem emlékszem pontosan, hogy milyen illata volt, de biztos finom, hiszen nem kellett elajándekoznom.
Rossz hír, nem lehet már ezt sem kapni, csakúgy mint az intense változatot. Mérges vagyok, ez a 2 volt a legjobb ebből a szériából, és természetesen ezeket vonták ki a forgalomból. Az újabbakat, amiket piacra hoztak, nyomukba se érnek ennek.
Kíváncsi vagyok, milyen flankereket fognak még kihozni... nem vagyok túl derülátó

Zara Red Temptation for Her

Zara Red Temptation for Her
2022. január 15.

Update: lepten- nyomon ezzel a parfümmel talalkozok (vagy a baccarattal, nem tudom, szerencsere nem volt lehetösegem kiprobalni).
Eszmeleten büdös, jodos vagy a fene tudja mi ez a szag, ami ebböl arad, de elviselhetetlen. Rögtön hanyingert kapok töle, mert ugye annyit fuj magara mindenki, hogy kilometerekröl os vegyi fegyver.
A burberry her-t utalom (bar ennel meg az is szazszor jobb), a cloudot imadom, ettöl meg kishijan kidobom a taccsot. Remelem hamar kivonjak a forgalombol....

Update: 2 kolleganömmel is megszagoltattam, es mindketten egybehangzoan azt mondtak, hogy valamelyik illatjegy teljesen kiüt a többi közül, es igy nem passzol össze. Magyarul ök is éreznek egy nem odaillö illatjegyet.
Mintha csinalnal kenyeret, es a megszokott hozzavalokon kivül meg beledobnal mondjuk egy marek egesz fekete borsot.

Hirtelen felindulásból vettem meg. Elfogyott a Cloud-om, helyette ezt vettem. Sajnos eleg 'fémes' beütese van az illatnak, es nekem nem is eleg edes. A Baccarathoz nem tudom viszonyitani, mert nem szagoltam soha. De ha ilyen illata van, biztos nem vennem meg olyan horror aron.

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. december 21.

Update 2: van meg itthon egy kis mintam, ma felfujtam, es meg mindig nem jön be. De amit muszaj ide irnom, az az, hogy a tartossaga nagyon brutal. Amig az Alien goddess mar orak ota nem erzödik, ez meg mindig ott van a csuklomon, mintha fel oraja fujtam volna be. Azert ez egy nagy pluszpont. Megkapja emiatt a 3ast

Update: nem es nem. Rossz. Autoillatosito kokusz karcos mellekillattal. Igy utolag nagyon merges vagyok, hogy vakon rendeltem, de az összetevöi alapjan nagyon nem erre szamitottam. Ismerösi körben megprobaltam (ingyen) lepasszolni, de meg igy sem kellett senkinek. La vie est belle parfume intenset imadom, csodalatos illat, de ez botranyosan rossz. 2*, de csak az üveg miatt
...

Ma megjött vegre. Vakon rendeltem. Folyamatosan beleesek abba a hibaba, hogy teszteles nelkül veszek parfümöket, es talan 1 kivetelevel 'csalodas' lett a vege. Az en kedvencem a LVEB illatokbol a parfume instense. Csodas, felulmulhatatlan illat. Na de most kanyarodjunk ehhez vissza.
Felfujtam a csuklomra, es mar akkor ereztem, hogy ez nem lesz a kedvencem. Ez egy nagyon visszafogott, nem harsany illat, es en talan a vaniliat jobban erzem, mint a kokuszt. Ennel a ket összetevönel mindig felek, hogy ne autoillatosito illatuk legyen, itt egy minimalisan arra hajaz, de nem veszes.
Ahogy asianlovernek is, nekem is jobban bejön a la nuit tresor nude (ha mar a kokusz illatokat vesszük alapul).
(Ha valakit erdekel, szivesen lecserelnem az YSL mon paris edt-re :D)