Cathi

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Escada Candy Love EDT

Escada Candy Love EDT
2020. november 18.

mikor felfujtam a csuklomra, biztos voltam, hogy ezt az illatot gyerekkoromban mar ereztem. Talan valami avonos tusfürdönek, testpermetnek, vagy valami no name marka parfümjenek lehetett ilyen illata.
Biztos lesz, akinek tetszeni fog, de hiaba edes, amit imadok, engem nem vett meg. 1 csillagot csak nagyon ritkan szoktam adni, es mivel azert ez nem az az illat, amitöl felfordul az ember gyomra, megkapja a 3*-ot.

Update.: igy par ora utan olyan illata van, mintha a burberry her, armani my way, es jpg so scandal lenne összekeverve.
En utalom a burberry her-t, a masik kettönek tetszik az illata, de nem kellenek a kollekciomba, mert vannak sokkal jobb hozzam passzolo parfümök.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. november 15.

Az elején nagyon megörültem, hogy de jó, tényleg segít a kiszáradt számon. DE!!!! Amióta használom(kB. fél éve), minden 2. vagy 3. héten herpesz jön ki a számon! Aki hajlamos a szajherpeszre, ne használja.
Nem is ertem ezt a rajongast a termek irant. Vannak ezerszer jobbak...

Kiko Smart Lip Pencil

Kiko Smart Lip Pencil
2020. október 31.

update: sajnos mar csak kreditkartyaval ill paypallal lehet fizetni, es nekem egyik sincs, szoval mar nem tudom beszerezni.
Rengeteg fele fajta konrurceruzat hasznaltam, de batran allithatom, hogy messzemenökig ez a legeslegjobb ceruza. Nem kemeny, de nem is annyira puha, hogy ket huzas utan elfogy a cerka.
Nagyon nagyon pigmentaltak, nem kenödnek, nem ülnek be a szaj körüli redökbe
Hihetetlen, hogy milyen minöseget kapunk ilyen keves penzert. Egyebkent van egy uj kedvencem, az 533-as🥰 felesleges annyi penzt kidobni mas 'markas' ceruzara, mikor itt van ez a csucsszuper termek (ja, es napi hasznalat mellett is lassan fogy)
❤❤❤❤ best

Miert nem irtam erröl velemenyt eddig?
Evek ota hasznalom (534)
Imadom, nagyon jo konturszinnek a nude folyekony ruzsaimnak.
Nevetsegesen olcso, es a minösege siman high end
Egyertelmü,hogy megkapja az 5 csillagot (többet is megerdemelne)