Cathi

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Joop! Homme EDT

Joop! Homme EDT
2020. március 26.

Remelem, hogy a jo Joop illatot ertekelem. A multban nagyon szerettem erezni ezt a fiukon a bulikban, ezert mindig a regi, szep idöket juttatta eszembe. Egyszer volt egy negativ elmenyem egy szemellyel, aki ezt viselte, es azota nagyon megutaltam. Ezt a negativ elmenyt nem irom le, mert igazabol eleg vicces, de emiatt nem birom elviselni ezt az illatot. Egy munkatarsam is ezt hasznalja... sajnos... haha
Az illat nem rossz, de szamomra mar kicsit lejart lemez, vannak sokkal jobb illatok is.
Nehez pontoznom, mert van negativ es pozitiv ervem is. Emiatt kap 3*-ot

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. március 20.

Kövezzetek meg, de en ezt pasi parfümnek hittem...
Sokfele fajta illatot erzek benne, kifujaskor talan a fahej az, ami nagyon megcsapta az orromat.
Ha egy fokkal lenne kevesbe edes, siman ki lehetne rakni az unisex polcra.
Amugy tenyleg nem rossz illat, de nekem a börömön pasis, es abszolut nem nöies.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2020. március 19.

Biztos elhasznaltam mar belöle 3 tubussal.
Az ecset tenyleg nem a legjobb, lehetne vekonyabb is.
Nekem kombinalt börtipusom van, etröl függetlenül, hogy azon a reszen eleg gyorsan zsirosodik, szepen megmaradt 3 napig is.
Utana mar kezd zöldülni, de ennyi nap utan amugy is le szoktam tisztitani ott az egesz maradek szint.
Tökeletes megoldas azoknak, akiknek nincs kedve vagy ideje minden egyes nap a szemöldökevel foglalkozni, rengeteg idöt sporol az ember.
Nem vonok le pontot, mert szerintem nagyon jo termek, az ecsetet meg lehet massal potolni, amivel egyszerübb a rajzolas.