cathyl08

Regisztráció dátuma: 2022. július 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2022. július 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Jean Paul Gaultier Divine EDP

Jean Paul Gaultier Divine EDP
2024. május 29.

Hű, de különleges illat... egyszerre édes és sós. 2 napja tesztelem, és meg kell mondjam, rég volt ilyen tartós parfümmel dolgom. Amerre mentem, megjegyezték, milyen finom illatom van, pedig amikor először magamra fújtam, nem gondoltam annyira jónak. Migréneseknek nem ajánlom, mert erős. Kicsit hasonlít tényleg az Olympeára, de ez nyáriasabb. Gondolkodom egy nagy üveg beszerzésén.

Lancôme Bi-Facil Kétfázisú Szemfestéklemosó

Lancôme Bi-Facil Kétfázisú Szemfestéklemosó
2024. május 1.

Eddig a legkíméletesebb szemfesték lemosó, amit használtam, veri a micellás vizet. Spirált gyönyörúen leszedi, nem csípi a szemem, tényleg, erőlködés nélkül leszedi a festéket a pillákról. Micellás vízzel küzdeni kellett, hogy leszedje, piros, duzzadt lett a szemem mindig. Ennél ezt nem tapasztaltam. Ára kicsit húzós, de meglátjuk, meddig elég. Ha sokáig bírja, őjraveszem.

Dolce & Gabbana Devotion

Dolce & Gabbana Devotion
2023. december 10.

Legújabb szeretem illat. 🤗 Vakon rendeltem, elsőre nem tetszett, már majdnem meg is bántam, hogy megrendeltem, de aztán másnap reggel úgy voltam vele, adok még egy esélyt neki, mielőtt felrakom eladásra. Ez 2 hete volt, azóta minden reggel érte nyúlok, hihetetlen, hogy milyen érzéseket vált ki a felfújása. Meleg, sütis, édes gourmand, nekem leginkább a citromos mignonra hasonlít. Így hideg időben tökéletes. Reggeli fújást este is érzem magamon, ruhán másnap is. Nálam telitalálat.