cation

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. április 1.

Az államon folyamatosan perioralis dermatitisszel szenvedek, ez a termék kitűnően visszahúzta a gyulladást, csak nagyon ritkán jöttek ki újabb kis “pattanások”, amiket gyorsan el is tüntetett mindig. Az azelainsav ezen formája volt nekem a legtökéletesebb, mert ha túl sok vagy túl “nehéz” kozmetikumot kenek az államra, rögtön előjön.
Használtam még a T vonalamra, sokkal kevésbé zsírosodik, a fekete mitteszereket ugyan nem tüntette el, de kordában tartja őket. Ha pattanásom jött ki, azzal is hamar elbánt. Egyedül a pattanások utáni foltokkal nem tudott mit kezdeni.
Ami még pozitívum számomra, hogy nem szárít, inkább mintha még hidratálna is egy kicsit.
Imádom a terméket, de nem tudom, hogy újravegyem-e, mert az utolsó jó pár milliliter a táskámban landolt, ugyanis folyamatosan szétjött a pipetta teteje, mindig nekem kellett visszarakni a helyére, és csak egyszer nem vettem észre és annyi. Pedig amúgy szépen fogyott, nem kellett túl sokat használni egy-egy alkalommal. Nagyon fáj a szívem, mert ez így pocsékolás, és csak úgy hirtelen apad nélkül maradtam. Emiatt nem veszek le csillagot, mert maga a termék csodaszer számomra, csak légyszi csináljatok normálisan záródó üveget, mert a többi G&G terméknél is előjött ez a probléma.

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték
2019. március 24.

Nem tudom, az előttem írók, hogy csinálták, de nekem a BARNA festéktől ÉJFEKETE lett az egész szemöldököm, 5-6 perc alatt. Elég mérges vagyok, mert a szőke hajamhoz nevetségesen néz ki, arra nem is számítok, hogy kopna, két nap alatt mostam párszor már arcot és nem is engedi a színét se, úgyhogy szőkíthetem ki.

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz
2018. szeptember 26.

Most vettem egy hete a DM-ben, valószínűleg újra gyártják.
Se látványra nincs változás, se érzetre, de legalább nem irritál, cserében nem is csinál semmit. Hosszútávú hatásról nem fogok tudni beszámolni, mert nem fogom újravenni.