CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2018. július 18.

Tőlem megkapja a maximális pontot, bár kozmetikai értelemben nem csodaszer, de élvezeti értéke miatt mindig kell lennie nálam. 3 helyen használom, otthon, az irodában, és az autóban. Otthon smikelés befejezésekor, kicsit összerántani a "művet", fixálni a por állagú termékeket. Azt vettem észre, hogy szépen egységesíti a sminket, kicsit hidratálja is a bőröm, szebb az összkép, ha ez az utolsó lépés a sminkrutinomban. (Nyilván ez nem egy fixáló spray, nem is az a rendeltetése, tehát senki ne várjon tőle MAC Fix+ hatást!) Az irodában is mindig van egy a szekrényemben, a nyári időszakban, a légkondi miatt hajlamos kiszáradni a bőröm, szemem, nagyon jólesik kicsit felfrissíteni vele magam. Ugyanilyen megfontolásból van egy mindig az autó kesztyűtartójában is, mivel rengeteget ingázunk az ország 2 vége között, sokszor ülünk dugóban, olyankor nagyon szeretjük fújkálni, felfrissíti az embert, a párom is imádja, szerinte "felébred" tőle, nekem már ez önmagában megéri az 5 csillagot. Akció keretében mindig újravevős!

Vichy Idéalia Könnyű Éjszakai Arcápoló Balzsam

Vichy Idéalia Könnyű Éjszakai Arcápoló Balzsam
2018. július 18.

Nappalra az Aqualia Thermal arckrémet használom, de ennek a családnak jobban tetszik az éjszakai kréme. Nagyon jól hidratál, kisimítja a kicsike ráncaimat (nem azért írtam így, mert a nagyokkal nem bánik el, hanem egyelőre szerencsére nem igazán vagyok ráncos), kicsit tényleg fura, ragacsos-csúszós filmréteget hagy a bőrön, ami még reggelre sem múlik el, de engem ez nem zavar, mert a bőröm kisimult, üde, ragyogó lesz tőle, és reggel ígyis-úgyis arctisztítással indítom a napot. Nem okozott pattanásokat, és kellemes az illata is. Már nem az első dobozzal használom. Nem csodaszer, de egyelőre nem találtam jobbat ebben az árkategóriában, ezért megadom a maximális pontot.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2018. július 18.

Évek óta használom ezt a krémet, meg vagyok vele elégedve. A hidratáló hatása nekem elegendő a kombinált bőrömhöz. Az illatát kifejezetten szeretem, az új csomagolást azonban nem értem. Amikor meghallottam, hogy megújul a csomagolás, reméltem, hogy végre talán pumpás kiszerelést kap, de nem hallgatták meg az imáimat. Akkor még jobban szeretném. Mindig akciósan veszem, nekem ennyi pénzért ár-értéket nézve szuper kis krém, ezért nem vonok le pontot a csomagolás miatt. Én egy szintén Vichy éjszakai krémmel, és a 69 Boosterrel kiegészítve használom, plusz sminkelésnél az ásványvíz spray, és a bőröm szereti ezt a kombinációt. Nem zsírosodik jobban, mint korábban, nincsenek pattanásaim, és telt, puha bőrképet kapok. Újravevős!

1 ÖSSZETEVŐ