Catn0va

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Benecos Eyeshadow Base Szemhéjalapozó

Benecos Eyeshadow Base Szemhéjalapozó
2018. június 4.

Két alkalommal használtam eddig, elégedett vagyok. Úgy használtam, hogy az applikátorával felvittem a szemhéjamra, majd ecsettel eldolgoztam az alapot. A szemhéjfesték gyönyörűen tapadt rá, és úgy 8-10 órán át szép tartós volt az eredmény.

Manic Panic Claw Colors Körömlakk

Manic Panic Claw Colors Körömlakk
2018. május 31.

Nagyon csalódott vagyok. Az első MP körömlakkom. Régóta vágytam a márka egy-két termékére, tervezem megvenni a Goth White alapozót. Remélem abban nem fogok csalódni úgy, mint ebben. A Hellfire árnyalatot vettem meg, 2500 Forint volt. A szokott módon, mint bármely körömlakknál, felkentem két-három rétegben, és elegendő időt, legalább fél órát hagytam száradni, semmihez nem érve. Mindig így lakkozok, nem volt eddig gond. Az idő leteltével óvatosan megtapogattam. Láttam, hogy deformálódik a lakk a felszínen. Még hagytam valamennyit. Majd amikor idővel újra megnéztem, és kicsit erősebben hozzáértem, megnyomorodott, és elcsúszott a lakk. Nem jártam még így körömlakkal. Az átlagosnál jóval hosszabb ideig hagytam száradni, mégis milyen gusztustalanul elkenődött érintésre. Azért fájó, mert eszméletlen gyönyörű a színe (csak két rétegben, egyben csúnyán halovány). Nem túlzok, ilyen szép színű lakkom még nem volt! Ráadásul szimpatikus a márka színkínálata, egyedi palettájuk van. Viszont nem fogok több körömlakkot venni tőlük, mert ez botrányos volt. Lehet a formaldehid-mentesség miatt ilyen az állaga?
Majd amikor lesz hangulatom hozzá, újra megpróbálom, tesztelem. Ha változik a véleményem, update-elek.
Minőségét tekintve eddig egy nagy nulla.
Pedig állatteszt-mentes (és vegán, akit érint).

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2018. május 24.

Egy éjkékes-zöldes csillámos árnyalatot (390) vettem belőle, csodaszép, és viszonylag tartós két rétegben.

1 MÁRKA