cattitude

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

3M Nexcare Acne Care Dressing

3M Nexcare Acne Care Dressing
2019. április 23.

nekem nem ilyen a csomagolása, meg igazából a neve is más (acne care patch acne care dressing helyett), de ugyanaz a termék, különböző méretű hidrokolloid tapaszok egy dobozban. eredetileg Koreában akartam venni cosrx tapaszokat, de végül kimaradt, pedig a hazaérkezésünk másnapján tele lettem randa pattanásokkal :( amazonon kb csak a Nexcare van jó ár-érték arányban, szóval lecsaptam egy nagyobb kiszerelésre. meglehetősen vastag és merev a cucc (összehasonlítva mondjuk vízhólyagra való hidrokolloid tapaszokkal). én sajna nem tudom megállni, hogy felhelyezés előtt ne nyomkodjam ki valamennyire a pattanásom, nem tudom, anélkül mennyire lenne hatékony, de így nagyon jó, 1 éjszaka alatt rendbehozza az arcom.
remélhetőleg azért nem kell sokat használnom majd így, hogy kiiktattam a cosrx hámlasztó vattakorongját és arcbőrgyilkos longhaul repkedések sincsenek betervezve már idénre...

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2019. április 23.

Flirt árnyalatban van meg, szép szín, de maga a lakk nem a kedvencem. nem elég pigmentált, egy rétegben nem fed szépen, 2 rétegben meg a szín nem az igazi. sajna iszonyú hamar elkezd kopni, fedőlakk ide vagy oda. lábkörömre mondjuk egész jó.

Pravana Chromasilk Vivids Hajszínező

Pravana Chromasilk Vivids Hajszínező
2019. április 21.

nagyon szeretem ezt a színezőt, ár-érték arányban szerintem a legjobb. Lengyelországból éri meg igazán megrendelni, egy egyszerű kereséssel több webshopot is lehet találni, ahonnan olcsón meg lehet rendelni.
én a Violet árnyalatot használtam ebből a fajtából (a locked-int is próbáltam, de az külön termék, csak lusta vagyok feltölteni), csodálatos, pigmentált ultraibolya szín, szuper fényes,komolyan mindenki dicsérte, hogy mennyire jól néz ki. a drogériás hajszínezők labdába se rúgnak mellette, pláne, hogy egy 50 milis Colorista alig olcsóbb ennél. könnyen kezelhető festék egyébként, nem csöpög, nem büdös.
az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, hogy MINDENT megfog, és nem csak festés közben (körömlakklemosóval egyébként seperc alatt lejön sima, kemény felületekről, pl csempéről és kádról). a párnám, a fejhallgatóm, de a frissen festett hajam még az arcomat is megfogja éjszaka. ebből következőleg hajból is kopik, szulfát- és szilikonmentes samponnal mosva kevésbé, de még így is.
mindenesetre ha valaki szép, fényes, pigmentált extrémebb színű hajat szeretne, melegen ajánlom ezt a színezőt :)

update: most kék a hajam, Vivids Blue, Vivids Topaz Blue es Locked In Blue keveréke. a Topaz nagyon szép színű, de mindent befog még locked innel keverve is :( sebaj, a hajam legalább menő színű :)

5 ÖSSZETEVŐ