cattitude

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Naturland Sportkrém

Naturland Sportkrém
2020. augusztus 3.

szuper ez a krém, frissít, hűsít, érezhetően segít a fáradt izmokon. kiadós, nem kell sokat használni, hogy éreztesse a hatását. sajna kicsit nehezen szívódik be és az ásványi olajokért se rajongok kifejezetten, de megadom az 5 csillagot.

Thierry Mugler Angel EDT 2019

Thierry Mugler Angel EDT 2019
2020. augusztus 3.

picit hasonlít az anyaillatra. felfújáskor nekem almás, meg egy kicsit a friss saszla szőlőre hasonlító illata van, aztán kibontakoznak a citrusok és a leszáradás egy "felvizezett" edp - cukros is, pacsulis is, de nem annyira töményen, sokkal könnyebb az összhatás. szillázsa szerintem jó, főleg ha az Eau Croisiere-ekhez hasonlítom. tartóssága EDT-hez képest szuper.

Dr. Kelen Sport Start Bemelegítő Krém

Dr. Kelen Sport Start Bemelegítő Krém
2020. július 30.

futáshoz vettem nem olyan rég. tényleg nem ragad és nem hagy foltot, ami szuper, gyorsan beszívódik. szerintem büdös, de nem vészes és nem olyan nagyon erős a szag. kézről alaposan le kell mosni bedörzsölés után. tényleg jól bemelegíti az izmokat, érezhető a különbség, ha a géllel és ha nélküle edzek. engem nem csíp, nem éget, kellemes melegséget érzek csak. kíváncsi vagyok, meddig lesz elég egy tubus, de megelőlegezem az 5 csillagot.

5 ÖSSZETEVŐ