cattitude

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Treacle Moon Fizzy Prosecco Party Habfürdő

Treacle Moon Fizzy Prosecco Party Habfürdő
2020. január 20.

nem annyira jött be, nagyon mű az illata és szárít is. nekem nem oldódott fel valami jól, pedig meglehetősen forró vízben fürödtem.

Tartós Szempillagöndörítés

Tartós Szempillagöndörítés
2020. január 20.

1 hónapja csináltattam egy belvárosi szalonban és nekem nagyon bejött, valószínűleg visszatérő vendég leszek.
alapvetően hosszú, dús, de szögegyenes és szőke pilláim vannak, szóval tökre nem látszik belőlük semmi, ha nem vagyok kisminkelve. nap végére a szempillaspirál se tartja meg a göndörítést.
a szalonban sajna klipsszel dolgoznak, ami nekem nem annyira jött be, de szerencsére az én pilláimmal jó lett a végeredmény. a folyamat maga nem kellemetlen, kicsit büdös a folyadék, de kibírható. a műtött szemeim se reagáltak érzékenyen rá, a festés végefele csípett kicsit. a kozmetikus lány nagyon kedves és informatív volt, ami pluszpont.
az eredmény csodás, festéssel együtt nagyon durva műszempillahatás, ívelt, dús és nagyon fekete. teljesen felesleges spirálozni is, mert semmit se tesz hozzá. ha szemhéjtust akarok használni, szabályosan félre kell hajtanom a pilláim, mert nem férek oda :'D
sajna kicsit szárítja a pillákat, úgyhogy DHC Lash Tonicot és az Alverde koffeines szérumát, illetve ricinusolajat szoktam rá kenegetni. be kellett ruháznom egy szempillafésűre is, mert könnyen elalszom őket és akkor kicsit kuszán tudnak állni.
tényleg nagyon bejött, smink nélkül is sokkal élettelibbnek tűnik az arcom, olyan szépen kinyitja a tekintetem a göndörített, festett szempilla.
akinek hasonló pillái vannak, mint nekem, annak csak ajánlani tudom ezt a kezelést.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2020. január 20.

1 mosás után szakadozik és morzsálódik, én még ilyen igénytelen szemetet nem vettem ennyi pénzért :DDD soha többé

5 ÖSSZETEVŐ