Catwalk

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2021. február 6.

Már 3 flakont elhasználtam belőle. Bár nagyon drága, de tényleg hatásos. Nekem az tűnt fel, hogy rendszeres használat mellett (heti 1x) a hajam minden hajmosás után, ha megtörlöm törölközővel, sokkal kevésbé száraz, sokkal jobb az állaga, hidratáltabb, puhább. Nem csak pillanatnyi hidratáltságot ad, mint az olcsóbb balzsamok, hanem tényleg javítja a haj szerkezetét hosszútávon. Kár, hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni. Nekem egy flakon olyan 5-6 alkalomra elég.

Kérastase Fusio Scrub Énergisant

Kérastase Fusio Scrub Énergisant
2021. február 6.

Eddig még csak 1x használtam, de hasonlókat tudnék írni, mint az előttem szólók. Sűrű, sós állaga, intenzív illata van. Vizzel fellazítva lehet bemasszírozni a fejbőrbe, még több víz hozzáadásával habosodni kezd, nem is kicsit. Már hajmosás közben rendesen hűsíti a fejbőrt és szó szerint csikorgósan tiszta lesz tőle a haj. Balzsamot szerintem érdemes használni a hajhosszra utána, mert különben túl száraz lesz tőle a haj. Ellenben nagyon tiszta, puha a végeredmény, és nem lapul le a hajtő, hanem megemeli azt, érződik, hogy mindent eltávolít, ami amúgy elnehezítette korábban a hajat. Kiváncsi vagyok rendszeres használat mellett hogy fog viselkedni, egyelőre 5*.

Redken Color Extend Blondage Shampoo

Redken Color Extend Blondage Shampoo
2020. május 29.

A hamvasító hatása jó, viszont nekem nagyon elnehezítette a hajam. Kissé matt hatású lett tőle a hajam, illetve nehézzé, lapossá vált. Nem venném újra.