cbl

Regisztráció dátuma: 2019. december 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2020. július 4.

Beállnék a drága étolajos vélemények mögé. A csomagolás borzalmas, az első pumpa után tudtam, hogy ez hamar megadja magát. Büdös és borzalmas réteget hagy maga után, sima fényvédővel se birkózik meg. Tök mindegy, hogy nedves törcsivel törölgetem vagy csak simám mosom le, olajos marad a bőröm és fullasztó érzés marad. A flakon felénél meg avas szaga lett, inkább kidobtam. Nagyon dühös vagyok.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2020. július 3.

Nem tudom, szeretem is meg nem is. 27 vagyok, de sajnos a szemem alatt pici ráncok már vannak. Nagyjából 3-4 hét után látszott, hogy kicsit simít, de azért nem akkora hűha élmény, viszont a bőröm úgy becuppantja mint a sicc, így használgatom tovább. Maradéktalanul felszívódik, lehet rá sminkelni, estére pedig kenek fölé egy hialuronos, vastagabb krémet is.

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal
2020. július 2.

Sajnos hirtelen felindulásból vettem, mert láttam, hogy ebben legalább nincs denat. alkohol, viszont konkrétan marta az arcom, ami amúgy nem érzékeny. Soha nem csípte még semmi, de ez lemosás után is irritálta és vörös voltam egész nap. Nem szoktam kidobni semmit, tényleg, de ezt elajándékozni se lenne szívem.

1 MÁRKA