cbl

Regisztráció dátuma: 2019. december 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2020. október 9.

Igazából megszerettem. Nagyon gödör, sok, de vékonyszálú hajam van, szőkére festve. Alapvetően cgm szerint ápolom, de néha az kevés, ezért 3-4 mosásonként rendes samponnal mosom, ez bevált nagyon. Nem szárít, pont jól tisztít, fent szoktam hagyni kicsit, aztán saját balzsamával ápolom.

Amúgy rá van írva, hogy természetes szőkítő összetevőkkel, szóval hidrogén-peroxid nincs is benne.

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Göndör Hajra #Curls

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Göndör Hajra #Curls
2020. szeptember 11.

Egész jó. CGM szerint ápolom a hajam, ezért nem szívesen veszek olyan terméket, ami nem cgm friendly, de sos helyzet volt és ezért tudtam csak nyúlni. :D
Kicsit ragad felfújáskor, de nem ragasztja össze a tincseket, nem szárít. Az illata nekem nagyon bejön, finom édes.

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab
2020. augusztus 26.

Akkor ezek szerint jöttem felpontozni. :D
Nyáron kifejezetten szeretem a habokat, eddig a Lvly arctisztító habját használtam, de azt kivonták, ezért kerestem egy minimál összetevős habot.
Tény, hogy sokkal kevésbé habzik, de nekem ez jobban bejön, hogy át lehet vele simítani az arcot és nem csapódik a hab mindenhova, mert az eddigiekkel mindig úgy jártam, hogy annyira haboztak, hogy a fülemtől a babahajakig ment mindenhova, ahova nem kéne. Pont annyira habzik, hogy kinyomom, átsimítom az arcom és tiszta is. A sminket előtte amúgy is leszedem micivízzel, szóval nekem ezután tiszta lesz a bőröm és nagyon-nagyon puha. Ha meg nem sminkelek, akkor csak ezzel mosom le az arcom és maradéktalanul leszedi a zsírt. Az illatát szeretem, arctisztító után még soha nem volt ennyire puha a bőröm, pedig sokfélét kipróbáltam a drogériástól a highend termékekig. Vettem is egyet pluszba, hogy tuti legyen itthon.