cbl

Regisztráció dátuma: 2019. december 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2022. március 29.

Teljesen hazavágta az ajkaim. Első napon jónak tűnt, másnapra teljesen kiszáradtak az ajkaim. Naivan kenegettem még napokig, a vége az lett, hogy teljesen kirepedt a szám és azóta is küzdök vele. Tök jó, hogy bizserget, de egyébként egy rémálom és ahhoz képest baromi drága. :(

Balea Niacinamid + AHA Hámlasztó Gél

Balea Niacinamid + AHA Hámlasztó Gél
2022. március 25.

Irtó jó! Nagyon örültem, amikor megláttam a dm-ben, annak meg még jobban, hogy elég minimál az inci, nincs benne semmi sallang és felesleg. Eddig nem hámlasztottam hardcore módon, csak a G&G cheer up-ot használgattam. Attól a bőrképem szebb lett, de a pórusaimmal semmit nem kezdett, ahogyan a 2% szalicilsav sem. Szóval rámentem erre, hogy majd ezzel belevágok a kicsit komolyabb bőrápolásba - tudom, ez sem egy hardcore cucc, de nekem az :D- és tökre jó. Heti kétszer használom egyelőre, este, már kb a 3. használat után sokkal szebb a bőröm, az orromon a pórusok harmada eltűnt/elhalványodott. Az is jó, hogy csak 5% niacinamid van benne, a 10%-ost próbáltam, de nagyon-nagyon zsírosította a bőröm még ritka használat mellett is.
Használom testre is, kisebb foltokra, illetve ha begyűlne egy-egy szőrtüsző, azt gyönyörűen lehúzza és folt sem marad utána. Nagyon lelkes vagyok és nagyon örülök, hogy ilyen jó kis cuccot dobott össze a dm. :)
Külön öröm, hogy könnyen elérhető, nem kell rendelni, egészen kezdek átszokni a dm újabb arcápolási termékeire, egyre minimálabb az incijük, ez szimpi vonal.

The Body Shop Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector

The Body Shop Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector
2022. március 25.

Büdi, de a legjobb! A sheásat használom évek óta, viszont hormongondok miatt nagyon száraz lett a bőröm, főleg a lábszáramon és a karjaimon. Számomra tényleg büdi, nagyon nem bírom az illatát, viszont ápolás terén a leg, tényleg hosszantartó a hatása. Nehezen szívódik be és marad is kis ragacsos érzés utána, de este szoktam kenni, így reggelre teljesen becuppan és napokig puha, selymes a bőröm. Kevés is elég belőle, kevesebb, mint a sheás tesójából, így igazából megérős. :)