CBlue

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dr. Bronner's Cseresznyevirág Ajakápoló

Dr. Bronner's Cseresznyevirág Ajakápoló
2018. december 15.

Nagyon jo ajakapolo, hatasaban es erzesben hasonlit a Dr. Hauschka Lippengold ajakapolojara. Finom puhava es apoltta teszi az erzekeny ajkakat. Enyhen fenyes, nem ragad, a kupakja jol zarodik, az illata is kellemes, de par het utan elillan az illat nagy resze. Ezt en nem is banom, mert talan picit tul eros is az elejen.

Dr. Hauschka Ajakápoló

Dr. Hauschka Ajakápoló
2018. december 15.

Gyonyoruen hidratal, picit fenyes az ajkamon, amit en szeretek. Finom gyogynovenyes illatu. Az orrom ala en is szoktam hasznalni, foleg telen. Egyebkent is telen nyulok utana foleg, mert gazdag, zsiros allagu. Elvezet hasznalni.
Update:
Mar tobb, mint tiz eve hasznalom renduletlenul es semmilyen mas ajakapolo nem tudta letaszitani nalam a jol megerdemelt tronjarol, kivalo termek ♡, imadom! Mivel szeretem az ajakapolokat, mindig kiprobalok ujakat is - csak az organikus/bio/biodinamikus vonalon -, viszont ilyen szuper hatasu es osszetevoju egyik sincs. Tele van ertekes osszetevokkel, az erzekeny ajkaim nagyon szeretik. Fujhat a szel, lehet extrem hideg, ezzel nem gond, egy igazi kincs.
Mar jo ideje Lippengold neven fut es az ara is mas, 2600 Ft es/vagy 7,5 EUR.

Balea Schönheitsgeheimnisse Olajos Testradír Holt-Tengeri Sóval

Balea Schönheitsgeheimnisse Olajos Testradír Holt-Tengeri Sóval
2018. december 1.

Egy baratnom hasznalta, igy en is kiprobaltam egyszer, ami nagy kar volt. Gyenge minosegu es vizszeru kezbol kicsuszos lotty. Mindenhol kiuteses lettem tole, minusz 10 csillag. Szamomra egy fillert nem er, ocska minosegu es tul olajos termek. Egyedul az illata jo viszonylag, de tisztitoszerhez hasonlit. Ilyen arban mar normalis testradirt is adnak sokkal jobb osszetevokkel. A hazilag bio alapanyagokbol keszitett radir pedig verhetetlen es valodi hatasu.