ccvc

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Elyn's Lab Must-Have Extra Gyengéd Bőrnyugtató Arclemosó Gél Lipidekkel és Panthenollal

2022. november 9.

Picit hosszú lesz!
Azzal kezdeném nem vagyok egy nagy arcápolási bajnok, azaz nálam ez kimerül egy esti arctisztítós arcmosással meg egy reggeli vizes arcmosással. Alapvetően nincs gond a bőrömmel, menzeszkor vannak pattik de így ennyi. Viszont azokat a pattikat én előszeretettel szadizom szét. Így a bőröm inkább a régi pattanások nyomaitól nem túl csodálatos.
30 felett vagyok már így 30 éves koromban mivel "azt mondták" mindenféle dolgot rá kell tenni az arcodra mert csak úgy lesz tiszta meg ragyogó meg szép meg stb elkezdtem keresni a számomra megfelelő mindenféle kencéket. Most 35 múltam, hát nem találtam meg.
Azóta is úgy állok a dologhoz, hogy inkább mosom csak csapvízzel minthogy az arcomon pihentessem azt a sok anyagot amit belekevernek a termékekbe. Oké hogy van benne ilyen sav meg olyan vitamin meg stb, ellenben a sok segédanyag ami még mellette van, felületaktív szerek, mesterségesen előállított illatanyagok, tartósítószerek, stb nem biztos hogx annyira igényli az arc, a bőr vagy a szervezet.
Na de visszatérve az arctisztítóhoz, cerave-t használtam előtte ahhoz a napi egy lemosáshoz. Az se nem csinált rosszat se nem csinált jót. Úgy voltam vele jolvan maradjon legalább elmondhatom magamról hogy én is használok valami cuccot az arcomra. Aztán megláttam ezt. Tetszett a csomagolás igazából plusz az összetevők. Éppen menzesz idején voltam mikor elkezdtem használni (viszonylag hosszú nálam ezaz időszak kb 7 nap). Használtam lelkesen minden este, változást nem vettem észre ugyanolyan volt a bőröm az elmúlt egy hét után is. Aztán a menzesz elmúlt az arcom kitisztult majd meglepődve vettem észre hogy mintha szebb lenne. Tapintásra is meg úgy ránézésre is.
Nem igazán használtam még ilyen lemosót amitől kimondottan javult volna az egyébként se túl gáz fejem. Úgyhogy nálam ez a lemosó 5 csillag. Abszolút.
Ennyi lett volna a véleményem, köszönöm ha elolvastad.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. június 19.

Akartam szeretni de nem sikerült. Olyan zsíros lett tőle a fejem, mintha kisütöttem volna fél kiló szalonnát rajta.
Ettől függetlenül a száraz lábamra tökéletes.
Nagyon szép sima lesz tőle a bőröm.
Rettentően nehéz lemosni, szerintem ez volt a baj az arcomnál is, hogy nem moshattam le eléggé, de már nem merek többet kísérletezni vele. Elhasználom lábra, úgyse találtam még megfelelő tusfürdőt a lábaimhoz

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2022. február 24.

Azért ez elég durva: "Formaldehidet kibocsátó tartósítószer. Aminokkal (TEA, DEA és MEA vegyületek) együtt használva nitrosaminet bocsát ki, ami rákkeltő vegyület és beszívódhat a bőrbe."
És van benne DEA is, igen! Cocamide DEA