ccvc

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. február 25.

ha már tettek bele parfümöt, választhattak volna valami nőiesebb illatot is.
nekem lényegében bevált az arcomra, nem kezdte ki, nem lettek tőle pattanásaim, nem irritálta. az orromnál picit hámlani kezdett, ezt még nem tudom, hogy a krém rovására írjam e? a bőrtípusomnak megfelelő ez a krém, nem szárít, nem zsírosít, lényegében semmit nem csinál :D de a kozmetikus szerint jó lenne valami krémet használni már így hát erre esett a választásom.

Syoss Pure Volume Micellás Sampon

Syoss Pure Volume Micellás Sampon
2019. február 25.

akartam szeretni ezt a sampont de nem jött össze. az én hajamra valahogy nem jó. szépen tisztít az tény, de annyira szárít is vagy nem is tudom. nagyon gubancolja a hajat, össze vissza áll tőle, kifésülés után pedig egy 20 éve használt lószőr partvisra hasonlítok leginkább. nagyon lassan el fogom használni, ha nem ezt használom folyamatosan akkor még elmegy talán... összefogott hajjal, de vissza kell térnem a jól bevált elseve samponomra úgy tűnik. pedig le akartam már cserélni, nem túl jók az összetevői, de egyszerűen nem találom a szebb összetevőjű, hatásos helyettesítő sampont.

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2019. február 13.

vegyes érzelmeim vannak. dúsítani nem dúsít abszolút az biztos. tisztítani jól tisztít talán túlságosan is. olyan csikorgósra, amit enyhe túlzásnak érzek.
ilyen névvel hogy nature box azért több természetes dolgot vártam volna az összetevőiben. átlagos samponnak mondanám, túlárazva. elhasználom, mert nem lesz tőle rosszabb a hajam, de valószínűleg mást veszek ha elfogyott.