Best of Beauty 2019

ccvc

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2019. május 30.

akármennyire próbáltam nem tudtam megszeretni. nehéz kinyomni, nem habzik, annak a kefének pedig semmi értelme. egy darabig használtam kefe nélkül, kézzel azért fel lehetett habosítani, de azon kívül, hogy csípett semmi egyéb nem történt. nem mondanám hogy szárította az arcom, a pattanásokkal semmit sem csinált.

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. február 25.

ha már tettek bele parfümöt, választhattak volna valami nőiesebb illatot is.
nekem lényegében bevált az arcomra, nem kezdte ki, nem lettek tőle pattanásaim, nem irritálta. az orromnál picit hámlani kezdett, ezt még nem tudom, hogy a krém rovására írjam e? a bőrtípusomnak megfelelő ez a krém, nem szárít, nem zsírosít, lényegében semmit nem csinál :D de a kozmetikus szerint jó lenne valami krémet használni már így hát erre esett a választásom.

Syoss Pure Volume Micellás Sampon

Syoss Pure Volume Micellás Sampon
2019. február 25.

akartam szeretni ezt a sampont de nem jött össze. az én hajamra valahogy nem jó. szépen tisztít az tény, de annyira szárít is vagy nem is tudom. nagyon gubancolja a hajat, össze vissza áll tőle, kifésülés után pedig egy 20 éve használt lószőr partvisra hasonlítok leginkább. nagyon lassan el fogom használni, ha nem ezt használom folyamatosan akkor még elmegy talán... összefogott hajjal, de vissza kell térnem a jól bevált elseve samponomra úgy tűnik. pedig le akartam már cserélni, nem túl jók az összetevői, de egyszerűen nem találom a szebb összetevőjű, hatásos helyettesítő sampont.