CeCeDrake

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dermedic Capilarte Korpásodás Elleni Sampon

Dermedic Capilarte Korpásodás Elleni Sampon
2024. február 24.

A Nizoral helyett kerestem valami mást, ami 100 ml és 6 ezer Ft. Ez 300 ml és sokkal kedvezőbb az ára (outlet termék, aminek sérült a doboza, az 3700 Ft). Nem egy Nizoral, de jobb, mint a többi gyógyszertári vagy akár a Nizocare és Neutrogena T-Gel.
Előírás szerint, heti 3x használtam eleinte.
Úgy 2 hónap alatt rendszeres használat mellett megszűnt minden probléma. Azóta heti 1x használom, néha minden második héten.
3x nem is mosok már hajat, mert nekem ezzel elég hetente. Második samponnak a jól bevált professzionális samponom használom. Picit talán szárítja a hajat, ezért az ápolásra az első 2 hónap alatt több időt szántam, a L’Oréal metal detox család erre nagyon bevált.
Összességében szeretem, lassan elhagyom, de néha még használom, ha esetleg visszatérne a korpa.

Borotalco Mandarin és Neroli Golyós Deo

Borotalco Mandarin és Neroli Golyós Deo
2024. február 22.

Kiárusításban vettem féláron ebből is jó sokat. Szeretem a Borotalco termékeket, a zöld az abszolút kedvenc illatban. Nekem ennek az illata nem tetszik annyira, de ez részletkérdés, friss nagyon, a hatása kiváló. Nincs semmi kellemetlen szag! Más deok esetén sokszor előfordul, hogy keveredik az illatuk a testszaggal, aztán katasztrófa a végeredmény. Ezzel ilyen gond nincs.

Borotalco Active Mandarine & Neroli Fresh Deo Spray

Borotalco Active Mandarine & Neroli Fresh Deo Spray
2024. február 22.

Kiárusításban vettem féláron jó sokat. Nagyon szeretem a Borotalco termékeket, kiváló a hatásuk, általában az illatuk is. Ez mondjuk kivétel, mert olyan, mint egy gagyi WC illatosító, de ez sem zavar, mert a hatása az 5*