CeCeDrake

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal
2021. május 16.

Elsőre átlagos maszk. Aztán kritikán alulivá válik. Légypapír nem ragad így, mint ettől a bőr 🤣 én nem ajánlom senkinek. Szuper marketing szöveg, de ez egy nagy nulla, az ár/érték aránya rossz.

Ilcsi ParadiC-Vit Pakolás

Ilcsi ParadiC-Vit Pakolás
2021. május 7.

Évekkel ezelőtt már használtam ezt a terméket. Nem hagyott mély nyomot, újra került hozzám egy, kíváncsi voltam, hogy mit változott vagy nem változott az évek alatt. Semmit. Ugyanolyan az állaga, szerintem az összetevői is. Nehéz lemosni, sokáig szárad meg és fura a szaga, de ez az összetevők természetes illatanyaga, különösebben nem zavar. Az már inkább, hogy piros foltos lesz tőle a bőr. Évekkel ezelőtt betudtam annak, hogy szétradírozott fejre vittem fel, de most anélkül is ugyanolyan piros foltokat hagy maga után. Vastag réteg cicakrém kell utána.
Jótékony hatásait nem tudom kiemelni, mert szerintem nincs. Jó, a glicerintől puha lesz a bőr. Ennyi.

Garnier Eco Pads Újrahasználható Sminklemosó Korongok

Garnier Eco Pads Újrahasználható Sminklemosó Korongok
2021. május 7.

Nem jött be. Rosszabb, mint bármelyik nagyon olcsó nem újrahasználható korong és van ennél jobb újrahasználható/mosható korong.
Kényelmetlen a használata. Korongot nem, de anyagot pazarlok, nem, nem. Ez egy nagy nem.
SOS jó lehet, de én nem részesítem ezeket előnyben.