CeCeDrake

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2020. február 17.

110 (egy nude) és a 113 (élénk piros) van meg. A nude nem az én színem, ritkán nyúlok hozzá, nem szoktam elárulni, hogy nem tetszik a színe, ha viselem, de eddig csak pozitív visszajelzés érkezett, szóval lehet, hogy csak a szememnek nem tetszik 🤷🏻‍♀️ Nem kopik foltosan, de kopik, csak nem olyan ronda.
A 113 az egyszerűen szerelem.
Nem vagyok egy nagy rúzsos, utálom, ha valamit korrigálni kell napközben. Ezt bizony kell sajnos. Aki rendesen eszik, reggeli, tízórai, ebéd, kávé, tea, elegendő folyadékot is fogyaszt, délután is eszik, mint én, annak bizony ez napi 3-4 korrekció hazaérkezésig...
De a 113 még így is szerelem 😂 viszont ha esetleg kifogy, vagy lejár a szavidő, nem veszem újra...
Pozitív, hogy nem érzem, hogy a számon lenne bármi, engem nagyon tud zavarni, ha érzem.
Másik pozitív, hogy könnyű felvinni és olyan jó az applikátor, hogy nem kell javítgatni, így csak felkenem egy szempillantás alatt és kész.

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó
2020. február 16.

Nagyon baráti áron jutottam hozzá. 5 db ezrest fizettem 6 termékért és néhány mintáért.
Évek óta felesküdtem az Artdeco alapra, ami ennél drágább. Közben használtam mást is, drágábbat, olcsóbbat, de mindig az artdeconál kötöttem ki.
Azt kell mondanom, hogy ez a termék nagyon jó. Funkcióját ellátja, az ára sem rossz és valóban tartja a festéket.
Ezt biztosan el fogom használni teljesen, ha nem szárad be időközben.

Avon Distillery Éjszakai Krém

Avon Distillery Éjszakai Krém
2020. február 16.

Egészen baráti áron jutottam hozzá. 5 db ezrest fizettem 6 termékért és néhány mintáért.
Elhasználtam, ártani nem ártott, de nem hozott olyan eredményt, mint az előtte használt Vichy éjszakai maszkom vagy a Neutrogena pl. Árban meg ugyanott vannak 🙄 sőt!!!
Túl van árazva, ennyit bármelyik “alapkrém” tud már 1000-3000 Ft közötti kategóriában!