CeCeDrake

19715 pont

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: -

19715 pont

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: -

Smashbox Full Exposure Mascara

Smashbox Full Exposure Mascara
2019. március 26.

Karácsonyi szettben vettem, amiben szemceruza és primer is volt.
Igazából így azt mondom, hogy talán megérte, de külön nem venném meg.
A karácsonyi kiadásnak más a csomagolása, mint ami itt van a képen.
Összességében átlagos.
Önmagában primer nélkül 2-3 réteg kell, hogy látszódjon valami kis volumen, primer használata mellett meg az a bajom, hogy pereg, potyog rendületlenül.
Az engem nem zavart, hogy viszonylag nagy a keféje.
Nem lett a kedvencem.

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk
2019. március 7.

Szeretek kísérletezni. Viszont a múltkor a másik Balea maszk nagy mellényúlás volt részemről. Azt Olaszországban gyártották, ez meg koreai származású, így bátran vettem le a polcról.
Egész jól teljesített, nem viszketett tőle az arcom, mint a legtöbb Balea maszktól. Limitált, de még veszek, mert szuper ebben a kategóriában.
Hidratál, de inkább azt mondom, hogy kellemes érzés használni, a hatása elég instant.

Update: vettem többet, mert az első tetszett, viszont a második szinte száraz volt. A csomagolásban sem leltem több anyagot. Jó, ennyi pénzért nem várok sokat, de talán azt igen, hogy az anyagok eloszlása egyenletes legyen tasakonként. Van még néhány darabom, kíváncsi leszek azokra.

A harmadik és a negyedik darab megint jó volt, kellően át volt itatva az anyaggal, de az illata kicsit zavar.
Mindennapi használatra tökéletes ez is, egynek elmegy. A maradék néhány darabot elhasználom, de többet nem veszek.

SUGU Beauty Calm&Cool Sheet Mask With Cucumber

SUGU Beauty Calm&Cool Sheet Mask With Cucumber
2019. március 7.

Az óriási csomagolásban kicsire összehajtott maszk lapul. Maga az anyag kiváló, nem az a vastag szövet, hanem valóban fátyolszerű.
Sok terméket tartalmaz, 2 használatra is elegendő.
A hatása jó, szépen feltölti a bőrt.
Az ára ugyan magas átlag drogériás szinten, de jobb, mint a sajátmárkás maszkok.
Ja és nem instant a hatása.