Celia

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naava Aqua Moments Iszappan

Naava Aqua Moments Iszappan
2019. november 18.
(!)

Én is a szerencsés tesztelők közé tartozom. Nyáron és ősz elején használtam (míg el nem fogyott), teljes testre és arcra is. Az összetevői nagyon tetszettek (a pálmaolajat leszámítva), ezért is jelentkeztem tesztelőnek. Magát a szappant főleg a nyári, melegebb időszakokra ajánlanám, mert bár szépen tisztít, némi szárító hatás is megfigyelhető sajnos. Testápolóra ugyan nem volt feltétlenül szükség utána (bár egy hidegebb időszakban szinte biztosan kellett volna), de az arcom nekem is húzódni kezdett utána, szóval egyből nyúltam is a tonik+krém kombóhoz.
Összességében azt mondom, rendben volt, el is használtam, de el tudok képzelni ennél jobbat is.

Weleda Everon Ajakápoló

Weleda Everon Ajakápoló
2019. június 9.

Az összetevői miatt vettem meg elsősorban. Habár elég kemény az állaga, emiatt többször kell átmennem vele a bőrön, és nem is puhít exrém mértékben, a hatása meglepő módon igen hosszantartó, tehát nem kell 1-2 óránként használnom, mint a legtöbb társát. Néha napi 1-2 alkalom is elég, ami nálam, ajakápolófüggőnél igen nagy szó. :D Az ára tényleg elég borsos, de tekintve, hogy tényleg sokáig elég, azt mondom, végülis megéri. Még nem tudom, újraveszem-e, de a fent említett jó tulajdonságai miatt (összetevők + hosszantartó hatás), simán elképzelhetőnek tartom, hogy igen.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2019. május 28.

Ajándékba kaptam, máskülönben elég kérdéses, hogy ilyen ár mellett rá esett volna a választásom. Annyira bevált azonban, hogy mégis elképzelhetőnek tartom, hogy megvásárolom, ha kifogyott a mostani. Messze az eddigi legjobb sminklemosóm, kíméletesebb és mégis hatékonyabb, mint bármi, amit eddig használtam. Általában szempillaspirál lemosására szoktam használni, egy-egy ujbegynyit felviszek a területre (még vizeznem sem kell előtte), kicsit meg"dörzsölöm", aztán egy vattakoronggal lesimítom (ez nagyjából a vattakorong egyharmadát szokta igénybe venni... a második harmadát picit bevizezem, úgy simítom át, az utolsó, szárazon és tisztán maradt harmaddal pedig még utoljára áttörlöm, és kész is).