Celia

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Weleda Everon Ajakápoló

Weleda Everon Ajakápoló
2019. június 9.

Az összetevői miatt vettem meg elsősorban. Habár elég kemény az állaga, emiatt többször kell átmennem vele a bőrön, és nem is puhít exrém mértékben, a hatása meglepő módon igen hosszantartó, tehát nem kell 1-2 óránként használnom, mint a legtöbb társát. Néha napi 1-2 alkalom is elég, ami nálam, ajakápolófüggőnél igen nagy szó. :D Az ára tényleg elég borsos, de tekintve, hogy tényleg sokáig elég, azt mondom, végülis megéri. Még nem tudom, újraveszem-e, de a fent említett jó tulajdonságai miatt (összetevők + hosszantartó hatás), simán elképzelhetőnek tartom, hogy igen.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2019. május 28.

Ajándékba kaptam, máskülönben elég kérdéses, hogy ilyen ár mellett rá esett volna a választásom. Annyira bevált azonban, hogy mégis elképzelhetőnek tartom, hogy megvásárolom, ha kifogyott a mostani. Messze az eddigi legjobb sminklemosóm, kíméletesebb és mégis hatékonyabb, mint bármi, amit eddig használtam. Általában szempillaspirál lemosására szoktam használni, egy-egy ujbegynyit felviszek a területre (még vizeznem sem kell előtte), kicsit meg"dörzsölöm", aztán egy vattakoronggal lesimítom (ez nagyjából a vattakorong egyharmadát szokta igénybe venni... a második harmadát picit bevizezem, úgy simítom át, az utolsó, szárazon és tisztán maradt harmaddal pedig még utoljára áttörlöm, és kész is).

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. május 21.

Én a tusfürdőkért általában nem szoktam "odalenni", inkább a haj- és arcápoló termékekkel vagyok jobban elfoglalva, tusfürdőnek meg csak veszek valamit, "hogy legyen"... Ő azonban első látásra megfogott, szép, praktikus, környezetbarát (már amennyire egy műanyagflakon az lehet...), természetes, vegán... Ezután pedig csak még jobban magába bolondított az illatával, a krémességével, és azzal, hogy nem csak puha lett tőle a bőröm, de a korábban szinte kötelező testápolót azóta, mióta őt használom, teljesen el is hagyhattam! :)