Celia

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. november 16.

Az egyik legjobb arcápoló termék, amit valaha használtam! Még tavasszal vettem meg, és pár hét alatt látványosan javított a kissé pattanásos-mitesszeres, kombinált bőrömön. Nem volt tragédia a helyzet előtte sem, de ennyire szép és egységes bőröm, mint ami ezután lett, régen volt már. (Később bevezettem mellé a B-bombot is, de lényeges változást nem tapasztaltam, habár lehet, hogy a Cheer up csak "túl magasra tette már a lécet" :D )
Nem szabad amúgy őt sem túlzásba vinni, én 2-3 naponta szoktam használni (a nyári hónapokban a napsütés miatt teljesen szüneteltettem, de aztán alig vártam, hogy újra használhassam :) ).
Alapvetően nagyon szeretek új dolgokat kipróbálni, de őt annyira megszerettem, hogy nem igazán tudom elképzelni, hogy bármi mással leváltsam.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2020. november 16.

Még a nyáron vettem, én is egy tudatos bőrápolási rutin kiegészítésének szántam, egészen pontosan esti hidratálónak, mert a kombinált bőrömön amúgy is a lazább, gélesebb állagokat szeretem, a nagy melegben pedig ez hatványozottan igaz. Sokat olvasgattam róla, mielőtt megvettem, de sajnos hiába a jó vélemények, a szép INCI, és úgy általában a márka kimondott szimpatikussága, egyszerűen nem tudtam megszeretni. Alig használtam párszor, de mindannyiszor nehéz, fullasztó érzést hagyott maga után, ezért nem bírtam tovább, így a hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, de nagyon sajnálom, hogy nem vált be, s egyben értetlen is vagyok, hiszen egy kimondottan könnyű zselés krémre számítottam.
Három pontot azért kap, mert amúgy szimpatikus lenne (simán lehet, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis), és a szobatársamnak odaadtam, aki viszont szereti. :)

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2020. október 8.

Nem teljesen értem, magyarul miért arcTISZTÍTÓ víznek írják, én inkább sima arcvíznek mondanám, ami gyakorlatilag tonikként funkcionál, s én is így használom. Tisztításra egyértelműen kevés lenne. Én mindig a (géles) arclemosás után használom egyből, valahogy még a régi időkből maradt meg nekem ez, hogy tisztítás-tonizálás-hidratálás, mintha kötelező lenne, még akkor is, ha tudom, hogy ma már a legtöbb lemosó nem tolja el durván a bőr pH-értékét. Ennek megfelelően viszont különösen jó, hogy nem hiányzik ez a lépés, de viszonylag olcsón és minimál (de nagyon szép!) összetevőkkel letudom a tonizálás részt is. Időnként használok utána (kémiai) hámlasztót és szérumot is, de van, hogy egyből már a krémet, ez a lépés viszont fix. Nem mondom, hogy olyan nagyon sokmindent csinál az arcommal, de ha kihagyom, valahogy mégis érződik... Egy picit úgy látszik, mégis hozzátesz a rutinhoz, mindenképpen pozitív értelemben. :)