Cerise

Regisztráció dátuma: 2011. április 6.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 6.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat
2020. augusztus 11.

Már két hónapja használom ezt a fedőlakkot. Ami pozitívum, hogy valóban gyorsabban szárít. Persze csalóka, mert csak a felület nem lesz már ragadós, de egy óra múlva is ugyanúgy sérül, megnyomódik, ha nem vagyunk kellően elővigyázatosak. Mondjuk arra szuper, hogy elalvás előtt megcsinálom a körmöm, és tényleg nem hagy benne nyomot a paplan már ezzel a felületi szárazsággal sem.
Viszont ennek az az ára, hogy 2-3 nap múlva pókháló szerűen elkezd repedni, mint azt írta is már valaki. Essence base coat és 2 réteg Essie színes lakk van általában alatta, és mindig reped, mióta erre a fedőlakkra váltottam. Viszont nekem nincs időm órákig szárítgani a lakkot a kezemen, és ezzel viszonylag gyorsan mehetek aludni, úgyhogy részemről még így is megéri. Kb. ez az egyetlen csodája (ami nem elhanyagolható idő szűkében). De ez a lakk is ugyanúgy buborékos lesz, ha picit is vastagabb réteg kerül fel (nem könnyű kontrollálni).
Kb. 4-5 naponta kell újrafesteni a körmöm, vagyis a munkahetet kibírja nagyjából (ha nem mosogatok sokat).

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2020. augusztus 11.

Húgomtól kaptam kölcsön kipróbálásra. Ami pozitívum, hogy vezeték nélkül valóban egyszerűbb, a világítás jól jön, halk és nem fáj annyira a masszírozó fej miatt.
De a szőrszálakat jórészt beletépi, és annyira de annyira lassú! Igazán felhúztam magam, amikor kb. nyolcadjára mentem végig újra az adott területen, és alig szedett ki valamit. Mintha a masszírozó görgők miatt nem férne hozzá a szőrszálakhoz. Végül azt leszereltem valahogy, ami picit javított a helyzeten, de így is keservesen lassú volt. Ez a gép nem éri meg az árát, sőt igazából senkinek nem ajánlható jó szívvel, mivel nem végzi a dolgát. Amíg ennyit nyújt a csúcsmodell, biztosan nem fogom lecserélni a 2001-ben (!) kapott sárga kis Braunom, ami azóta is teszi a dolgát.

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches
2015. július 5.

Szuper termék, tényleg meg lehet vele előzni, hogy a pattanás teljesen begyulladjon, illetve a már gyulladt pattanás gyógyulását is hihetetlenül felgyorsítja. Ha elég korai stádiumban sikerül feltennem, a pattanás ki sem alakul, reggelre nyomtalanul eltűnik. Sokszor azt veszem észre, hogy szinte kiszívja a bőrömből a gennyet. Mitesszerekre nem tudom, mennyire hatásos, de pattanásra szinte csodaszer. Persze, akinek az egész arcát beborítják, annak a tapasz nem igazán jó megoldás, de az alkalmankénti pár darabra tökéletes.

2 ÖSSZETEVŐ

Xylose h EWG Kockázat: EWG Adat: közepes