Chacho

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

David Beckham Signature

David Beckham Signature
2016. április 18.

A szüleim nagyon korán megtanították nekem, hogy az ízlés soha nem lehet vita tárgya. Ennek megfelelően a következő mondatok csak és kizárólag saját véleményemet tükrözik. :D Ezt az illatot úgy rendeltem meg az interneten, hogy nem ismertem. A nagyon jó vélemények és a kifejezetten baráti ára késztetett arra, hogy ismeretlenül megvásároljam. Saját magamnak a legritkább esetekben szoktam parfümöt vásárolni, általában kapni szoktam az illataimat. Az üvegét nem mondanám különlegesnek, de unalmasnak sem. Egy letisztult, egyszerű, szögletes forma, amelyet kifejezetten kényelmetlen használni, nem beszélve a nehezen levehető kupakjáról. Az illat első szaglásra semmi különöset nem nyújtott, nyomokban sem véltem felfedezni a sárgadinnye a mandarin a tengervizes jegyek és a rózsa illatát. A borókabogyó, a moha és egy kis citrusosság dominanciáján kívül semmit sem érezek ki belőle. Számomra tökéletesen ugyanolyan volt az illat az elején a közepén és a végén, azzal kiegészítve, hogy percekben mérhető az illat tartóssága. Ahhoz, hogy érezzem az illatot magamon, az üveg jelentős mennyiségétől kellett megszabadulnom. Röviden összefoglalva az illathoz sokkal jobban illene a csalódás név, mert nekem ez életem legnagyobb illat-csalódása.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ