Chamana

Regisztráció dátuma: 2021. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2021. december 1.

Régóta használom, majdnem mindig csak ezt veszem. Számomra kiváló, hűvösebb időben is véd, rúzs alá is kiváló alap.
Dús textúrájú, de nekem pont így jó.

Yamuna Ópium Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Ópium Hidegen Sajtolt Szappan
2021. december 1.

Régóta szemeztem vele, ma megvettem. Ez maga az álom. Jó használni, jól habzik, finom krémes habja van, kiválóan tisztít. Illata nagyon finom, kellemes, én elbírnék kicsit koncentráltabb illatot is, de aki a finom, kellemes, enyhe illatot kedveli, annak is tökéletes. A bőröm csodásan komforros használata után.
A yamuna honlapja azt írja, hogy érzékeny bőrűeknek nem ajánlott, nekem extra érzékeny bőröm van, és nemhogy panaszt nem okozott, határozottan jól érzi magát a bőröm, még az érzékeny területeken is. Felülmúl sok, kimondottan érzékeny bőrre szánt termékeket is, olyanokat is, mint pl a Lush..
Nem hasonlítgatni akarom, de speciálisan szappanokra szakosodott gyártótól/kereskedőtől -én már vettem bűnrossz szappant, kb hatezerért.
Szóval ez nekem egyszerűen tökéletes. Ára is nagyszerű, 790 - ft-ért vettem, megérte.
Szívből ajánlom ezt a szappant. A többit is ki fogom próbálni, nagy reményeket fűzök hozzá.
Szuperjó!

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal
2021. december 1.

Remek szappan, kiemelkedő dove minőség, szerintem isteni illlat. Sűrű, picit olajos habja egy cseppet sem szárít, illata beburkol.
Erősebb illata van mint a többi szappannak a Dove-től, de nem hátránya, melengető, picit emlékeztet valamelyik parfümömre is. Bőröm rugalmas, selymes, amikor használom, még testápoló sem kell utána. Az arcom érzékenyen reagál több erős illatanyagra, de ennél a szappannál szinte kisimulok.
Nekem csillagos ötös.