Chamana

Regisztráció dátuma: 2021. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zeodry-84 Testhintőpor

Zeodry-84 Testhintőpor
2024. március 14.

Hm..egész jó, azt hiszem. Zavarodott vagyok tőle, mert fura. Nem hagyományos hintőpor az állaga hanem olyan darabos, érdes, grízes. Érdekes módon mégsem bánt, ahogy kiszórom a kezembe és felviszem a kívánt helyre, szétmorzsolódnak az ásványdarabkák és viszonylag kellemes lesz a bőrön. Selymessége nincs, nem olyan mint a pipere hintőporok. Színtiszta zeolit ásvány. Sosem volt még ilyenem, a patikában ajánlották és nem vagyok csalódott, teszi, ami a dolga. Volt már talkumom is, ami hasonlóan karcosan indított, de az olyan is maradt, az borzasztó érzés,-nem tudom máshogy megfogalmazni -, olyasmi fogcsikorgató érzést okoz, mintha hungarocell-,t súrolnának mellettem, de szerencsére ez nem olyan. Elsőre kicsit összeszorult a fogam, de ahogy szétporladt a termék rajtam, úgy a rossz érzés is azonnal tovaszállt. A nedvességet kiválóan felissza, illetve felszívja, komfortos. Izzadást nem gátol, de csökkenti a nyirkosságot. Hónalj , intim vonalak, lábfej egész nap száraz marad, vagy legalábbis csak az egészséges módon párolog. Még próbálgatom, de 4*-ot máris érdemel.

The Body Shop White Musk EDT

The Body Shop White Musk EDT
2024. március 5.

Megváltozott, kívül-belül. Az edt-nek konkrétan nincs illata. Az olaj , koncentrált változat is változott, illatban, összetevőiben, egész tartós, de más, mint amit megszoktam. Ez az EDT egy nulla. Halvány, szinte semmi illat, felesleges pénzkidobás, használhatatlan. Cégváltozás, felvásárlás, ilyen-olyan reformulálások... gyakorlatilag a White Musk volt a Body Shop aláírásillata.. Nesze nekünk, ennyi volt.
Sebaj, van más alternatíva, Ők meg kössenek csomót az üzletpolitikai szerződéseikre.

The Body Shop Avokádós Testvaj

The Body Shop Avokádós Testvaj
2024. február 21.

Próbáltam már itt rákeresni, de valahogy nem adta ki az oldal. Most megláttam, ahogy egy komment érkezett hozzá.
Nos, mivel én imádom a body shop termékeit, így nehézz szívvel húzom le, de kikívánkozik belőlem.
Hatását egy bolti próba után nehezen ítélhetem meg, de az biztos, hogy más az állaga, mint a többi testvajnak, ez lágyabb, nincs meg az a tömörsége, amit a többiben imádok.
Az illata (szaga) viszont gyalázatos, a gyomrom liftezett hazáig, ahol az első dolgom volt megpróbálni lesikálni, sajnos sikertelenül. Maradt az illat, hosszú órákon át. Rettenetes. Elképzeltem, hogy az egész testemre kenem és lerobbanthatatlanul árad rólam ez a szag.
A Body Shop egyik legelbaltázottabb terméke. 99%-ban eltalálják az illatos esszenciákat, de ez nagyon félrement.