chamo

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Mancera Roses Vanille

Mancera Roses Vanille
2020. március 19.

Intense Café mínusz a kávé, sarkítva a dolgot, valamint ez gyengébb is. Ha van Intense Caféd, és az nagyon bejön, ez szerintem felesleges, próbát sem rendelnék belőle, csak ha nagyon nincs már más, amit kipróbálnál :)

Mancera Black Gold

Mancera Black Gold
2020. március 14.

Egy levendulabomba a "megszokott" vécéillatosító mellékzönge nélkül. A névválasztást most sem értem. :) Ha a fragranticás illatjegyek alapján gondolkodunk, akkor rögtön egy őszi-téli illat ugrik be, elég sok fűszeres illatjegy kíséri a levendulát. Ahogy felfújjuk, megcsap a friss, a kicsit fűszeres-citrusos karakterű aroma. Levendula, levendula, viszonylag tömény, tehát erősen virágos textúrával bír, de mégsem az a vécéillatosító kategória, ami oly sokszor el szokott minket riasztani a levendulától. A többi illatjegy elég jó egyensúlyban van, kellemes supportot nyújtanak a levendulának. Unisex egyértelműen, de inkább férfias irányba tart, nőknek maximum irodai környezetben tudnám ajánlani, nem csajos buliillat. Érdemes ruhára is fújni belőle egyet, remekül kitart rajta, és szerintem a jó oldala mutatkozik meg a textilre fújva.
Dominánsabb illatjegyek: Levendula, citrus, pacsuli, fahéj, ibolya, jázmin.

Montale Intense Cafe

Montale Intense Cafe
2020. március 8.

Hát az Aoud Café inkább Intense Café, mint ez. Ennek inkább valami Intense Vanilla Cake nevet kellett volna adni. Ebben én azért keresgélem a kávét, nyolc óra után már azért megérezni, de ha akarnám, rávághatnám, hogy nincs benne. Egy jó kis virágos-gourmand illatról van szó, átlagon felüli erővel, sajnos abszolút a csajos vonalat képviseli, szóval erre rába..., akarom mondani, hogy mellényúltam. De nem mondom, mert ku..., akarom mondani, nagyon jó. :)