chamo

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dior Homme EDT

Dior Homme EDT
2021. május 3.

Tökéletes illat a egy "faarcú", érzelemmentes, férfias jellemhez, ami mégsem az illattal akar kitűnni. Semmiképp nem túl professzionális, szerintem szexi meg aztán végképp nem lehet, nem gyerekes, nem klasszikus, ez az abszolút középút. Viselheted, ha nem tudod eldönteni, hogy most mit fújj, vajon jó idő lesz-e, vajon rossz, vajon tetszik-e a társaságnak az édes, a friss, a fűszeres, az agresszív. Bármikor, bárhol. Nem irritál, nem különleges, de mégsem egy tucatillat, nem hat szintetikusnak, pedig az. Ha nem Dior Homme lenne a neve, hanem Eau Sauvage Sport, biztos vagyok benne, hogy jobb fogadtatása lett volna. A negatívság oka egyértelműen a düh, amiért megszűnt egy másik illat. Ez bennem is megvolt! Ha objektíven tekintünk rá, (sajnos) azt kell mondanom, hogy nem rossz. Nem is hűha, de azért nem rossz. Remélem azért nem megyünk tovább ebben az irányban a különlegesebb illatok rovására, de egy mellékvágánynak elmegy.

Karl Lagerfeld Classic

Karl Lagerfeld Classic
2021. március 30.

A TF Tobacco Vanille nagyapja divatdiktátor stílusban, szétbotoxolva, kigyúrva, menő öltönyben, ősz hajjal és naponta igazított, ősz szakállal. Ma is, reggel TV, este KL Classic. Hát köszi, de nekem ez jobban tetszik. Ennyi pénzért meg egyszerűen egy ajándék, ha csak magamra fújom este, kit érdekel, fillérekbe kerül, már csak "légfrissítőnek" is megéri.
Erősen aldehides, amire a dohány és a jázmin csak rátesz egy lapáttal, szóval aki rögtön nagypapázik tőle, kerülje! :)

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum
2021. január 4.

Ezt azoknak találták ki, akik 10-15-20 éve kezdték el használni a Le Male-t mint partiillatot vagy szimpla napi viseletet. Ahogy öregszünk, úgy az illatunknak is velünk kell öregedni. Az akkori partiarcok mára 35 évesek, most végre a Le Male is velünk öregedhetett egyet. Az aktuális EdT verzióhoz képest érettebb, gazdagabb, tartósabb illat lett, csak nem kell vele óvatosan bánni. :) Változott... szerintem előnyére. De mindenki derítse ki magának, a saját ízlése szerint! :)