chamo

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 16.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Rasasi Dhanal Oudh Ruwah EDP

Rasasi Dhanal Oudh Ruwah EDP
2019. november 11.

Nagyon hasonló alapokra építkezik, mint a sárga kupakos Rasasi Oud Al Mubakhar. Ez kevésbé harsány, kevésbé csípős, ellenben ez pézsmásabb (leginkább pár óra száradás után), egy kicsit több helyet hagytak a rózsának is, valamint egy fokkal minőségibbnek, kifinomultabbnak tűnik, ez inkább "unisexebb", már ha van ilyen szó. 4-5 óra után helyet cserél az oud és a rózsa, marad az oud a pézsmás-rózsás fűszerezéssel. Csipetnyi borsos jegy is mintha lenne benne, fene tudja. Tárgyalásmentes munkanapra simán el tudom képzelni.

Swiss Arabian Shaghaf Oud

Swiss Arabian Shaghaf Oud
2019. november 8.

Lehet érezni a kapcsolatot a sárga és a fehér változat között, megvan bennük ugyanaz a száraz, kicsit fémes, kicsit medicinális vonal, abszolút hasonló a bázis.
Ez a fehérnél kevésbé agresszív, kevésbé szúrós, kevésbé egyedibb(?) illat + nekem a fehér maszkulinabb, komfortosabb, kerekebb, így erre csak 4* jár :)

Talán a kettő egyszerre az igazi?! :) Mondjuk várom is a sárga-fekete kiadás megjelenését itthon. Úgyhogy kedves N betűs cég, jó lenne, ha igyekeznétek!!! :D

update:
kénytelen vagyok update-elni, és öt csillagra javítani, mert nagyon élem ezt az üveget. Ugyan nem egy maszkulin darab, de az utóbbi hónapokban ez volt az egyedüli, amiből fújtam három egymást követő napon is. Mintha egy ehető, karamellizált, ropogós fakéreggel csokifondüznénk. És még az utcán sétálva is érzem magamon órákkal a fújás után.

Rasasi Dhan Al Oudh Safwa EDP

Rasasi Dhan Al Oudh Safwa EDP
2019. október 30.

Az MFK-s Oud-borzalmak után ugrott be ez az illat, már egy ideje nem használtam, de rémlett, hogy aránylag egyszerű, állatias, hasonló jellegű, mint az MFK-s "társai" - Cashmere, Velvet. Itt is kicsit fémes, kicsit medicinális, kicsit állatias keveredés van, cserében viszont nem fullasztóan száraz, egy fokkal lazább a karaktere. Citrusos, kicsit ecetes rózsa, bőrös érzetet adó pézsma... Nem rossz.

Egy fújás nyak mögé, és jók is vagyunk egész napra. Ha meg kell egy kis kiegészítés, azért nem egy túlbonyolított illat, ott a Nokhba, abból is mehet egy fújás áll alá. A kettő együtt tényleg jól működik :)