chanelbaby

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Thermo Cell Repair Thermo Repairing Milk

L'Oreal Thermo Cell Repair Thermo Repairing Milk
2014. június 1.

Tegnap vásároltam meg az Árkádban lévő Klier fodrászatban, főleg az itteni pozitív vélemények miatt. A hajam hosszú platinaszőke már-már fehér és nyilván nagyon sérült a sok szőkítés-festéstől. A termékcsaládból a sampont és a hajpakolást már régóta használom és remélem ez is jó lesz. Ma hajmosás után használtam először és kicsit többet vártam tőle. Az illata számomra nem kellemes de nem is zavaró mert nem marad a hajban ez a mű illat. Ami pedig a hatását illeti: pozitívum hogy nem nehezíti el a hajat, nem látszanak a hajvégek töredezettnek és puha tapintású lesz a haj. Viszont nekem nagyon szöszös maradt a hajam hajszárítás után ami meglepő mert általában a ki nem öblítendő pakolásoktól egyenes és sima lesz.
1 hónap után visszajövök véleményezni hogy hosszútávon milyen hatása van, de így csak 4.

Update: Lassan egy hónapja használom de nekem sajnos nem vállt be:( A hajam a mosást követő napon puha és egészségesnek látszik, de másnapra teljesen "kimegy" a hatása. Ilyen száraz talán még soha nem volt a hajam, elképesztően nehéz kifésülni arról nem is beszélve hogy hogy néz ki... Nagyon sajnálom mert sok reményt fűztem hozzá, talán egy egészséges hajon károsodás megelőzésképpen használható de száraz,roncsolt,szőkített hajra nem ajánlom!!! Így le kell pontoznom 2/5

Dove Winter Care Testápoló

Dove Winter Care Testápoló
2014. május 31.

Imádom ezt az testápolót, főleg az illata az ami nagyon megfogott. Kár hogy limitál kiadás volt, február óta sehol nem találtam az üzletekben:( Aki esetleg találkozik vele annak ajánlom hogy vegye meg mert tényleg nagyon jó a hidratáló hatása és az illata isteni! 5/5

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2014. május 31.

Az itteni jó vélemények miatt vásároltam meg , mert az utóbbi időben a fejbőröm nagyon száraz és mintha kicsivel több hajam hullana ki. Kb egy évvel ezelőtt is voltak ilyen problémáim és akkor a Béres Szépségvitaminjával próbálkoztam, csak egy hónapig szedtem és csodát nem tett de azt a minimális hajhullást megállította. Remélem hogy ezzel több szerencsével járok , a 90db-os verzióját vásároltam meg és ha beválik akkor veszek még egy dobozzal (hogy meg legyen az ajánlott 3-4 hónapos kúra). Két levél fogyott el tehát olyan másfél hete szedem, nem tapasztaltam semmilyen változást eddig. Ha elfogyott ez a doboz akkor jövök véleményezni újra, a kezdeti lelkesedés és a bizalom miatt 4 :)

1 smink