Chantall

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2019. március 18.

Kb 2 hónapja használom, ez az első tubusom. Én korábban sosem használtam arckrémet, de gondoltam 30-hoz közel ideje valamivel rendszeresen hidratálni a bőröm. Erre esett a választásom a zöld összetevők miatt. Nem csalódtam. Az állaga jó, nem zsírosítja el a bőröm, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik. Én csak estére szoktam felkenni, szerencsére annyira nem száraz, hogy napközben is kelljen.
Nem mondom, hogy azóta nincs pattanásom, de ezek az apró hormonális okokból eredő patik csak, amik 2-3 nap alatt amúgy is eltűnnek. De én igazából nem is ezért használom, hanem hogy hidratált legyen a bőröm, és ne kezdjen el idejekorán ráncosodni. Elégedett vagyok a termékkel :)

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2019. március 18.

2-3 hete használom. Összességében elégedett vagyok. A felkenés nekem nem macerásabb, mint egy golyós dezodoré, ez gyorsabban is szárad. Én naponta csak egyszer használom, reggel mosakodás után, kb 4-5x áthúzom a hónaljamon. Kiszerelés valószínű 10 évre elég lenne, ebből kifolyólag az ára nagyon baráti :D
Hatása...hát eddig nagy melegben nem kellett teljesítenie, de úgy érzem egy kemény nyári napot azért nem fog bírni. Nem bízom benne 100%-osan egy nap 50x megszaglászom magam, hogy nem lettem-e büdi :D Izzadni izzadok, de szagom még nem volt sosem.
Adok neki egy jóindulatú 4-est. Már csak azt mondja meg valaki hogy ez a fajta aluminium káros vagy nem?

Joanna Naturia Tusfürdő Olívabogyó Kivonattal

Joanna Naturia Tusfürdő Olívabogyó Kivonattal
2018. március 22.

Szeretem. Kellemes illat, nem szárít, kicsit olajos hatás. Bár a nevéből kiindulva én arra számítottam, hogy valami natúrabb “cucc” ez, de most nézem, hogy elég sok piros pötty van az összetevőknél 😳