Charis

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

StarGazer Glitter Fix Gel

StarGazer Glitter Fix Gel
2019. május 29.

Borzalmasan alkoholos a szaga. Tapadása szerintem nem a legjobb.

Original Mane ‘N Tail Shampoo

Original Mane ‘N Tail Shampoo
2019. április 13.

Nagyon örültem, hogy hozzá jutottam. Régóta szerettem volna kipróbálni. Sajnos csalódtam benne. Egyrészt nagyon kiszárította az amúgy is száraz hajam, másrészt viszkedtem tőle. Ami ennél is rosszabb volt, hogy konkrétan leszedte a színt a hajamról. A kutyámnak viszont jót tett, a szőre fényes lett tőle. Akárhogy is mondják, hogy jó embereknek is, én nem ajánlom. Száraz és/vagy festett hajra semmiképpen.

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Remington CB7400 Hajsimító Kefe
2016. december 23.

Én leszek az első, aki erről a készülékről véleményt ír. Fantasztikus! A hagyományos hajvasalók elbújhatnak mellette. A hajam kb hátközépig érő, festett vörös, a hajvégeim erősen töredezettek. Szkeptikusan álltam hozzá ehhez a kütyühöz.A sima hajvasaló nagyon macerás, hiába ápoltam bármivel vasalás előtt a hajam, hajvasalás után szárazabb volt mint előtte. Ezzel a készülékkel kb 5 perc alatt tükörsima lesz a hajam, és a benne lévő keratin hihetetlenül ápolja is a törött, száraz hajam. 3 fokozata van, én a legalacsonyabban használom, és most jön a ráadás: a hajam még 2-3 nap múlva is ugyanolyan sima, mint közvetlenül vasalás után. Természetesen a használat után nem árt valami hajolajjal bekenni a haj végeit. Számomra ez telitalálat, bátran ajánlom másoknak is.