Charlena08

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Med Sampon Holt-Tengeri Sóval

Isana Med Sampon Holt-Tengeri Sóval
2021. augusztus 19.

Nekem egész jól bevált, így 4-5 hajmosás után már ki merem jelenteni. :) Nem csodaszer, de ezen az áron klassz. Sajnos nagyon száraz a hajam is, és a fejbőröm is, ezért sokszor viszket. Ez a sampon használatkor kellemesen hűsít, utána pedig mérsékli a viszketést. A hajam se szárította ki annyira, mint számítottam, pedig nehezen kezelhető, hullámos/göndör. Néha kicsit gubancol, de én így vagyok kb az összes samponnal, amiben nincs szilikon. Viszont jól habzik és viszonylag kevés is elég belőle. Ezen az áron teljesen jó, a korpásodás elleni samponokat meg simán kenterbe veri.

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2021. július 6.

Upd: 2021 július 6: hát visszatértem hozzá, és milyen jól tettem!
Hamvas szőke/szőkésbarna árnyalatokban szerintem verhetetlen, de a barnái is szépek.
Immár teljesen visszabarnultam, közepes-sötétbarnára. Legutóbb az 583-ast próbáltam ki, kissé félve, hogy túl sötét lesz (hasonló cipőben járok, mint jibjab). Már nagyon sokat szenvedtem a nem megfelelő ősztakarással az elmúlt pár évben, a hajam lassan egyre "mákosabb", kb 40% ősz. :( Próbáltam mindent: fodrászfesték, olcsó festék, drága festék, bio festék, henna. Szinte minden kikopott róla már a 2. hajmosásra. :( Aztán jött megint ő, és szinte semmit sem kopott 2 hajmosás után, egy picit világosodott az egész sötétbarna, hideg szín. (hasonló, mint a dobozon). Kicsit sötét nekem, de inkább ez, mint az ősz. Legközelebb bepróbálkozom az 570-essel, csak érdekes az új csomagolás, inkább gesztenyébe hajló barna, mint hűvös (az előző dobozon egy hővös-opálos középbarna szín volt.) Meglátjuk, az biztos, hogy egy jó ideig most nem tágítok mellőle. Szaga elviselhető (van ennél büdösebb), nem csíp, én szeretem a felvivő flakont is, a balzsam továbbra is nagyon klassz. Egyetlen negatívum, hogy a barna árnyalatokban lehetne nagyobb választék, de maradt az 5*

2015: Bolti festékekhez képest ez 1 nagyon jó hajfesték. Valóban természetesebb, mint a többség, nem kelt paróka-hatást. Több évig használtam, világos hamvasszőke és sötétszőke árnyalatokat belőle. Előbbi szép lett, de hamar kikopott a hamvasság (ez szinte az összes hajfestékre elmondható, legalábbis amiket én próbáltam cirka 5 év alatt). A sötétszőke / barnás árnyalatai viszont nagyon szépek!
Pont a képen lévő 522 "közép opál hamvasszőke" árnyalatot használtam legtöbbször, amikor vil. szőkéről, kicsit természetesebb sötétszőkére akartam váltani. Köze nincs a dobozon lévő színhez, de nagyon szép, natúr hamvas sötétszőke hajat eredményez, ami elég tartós is (a szőkékkel ellentétben).

4 csillagot adnék rá, de felpontozom a hozzá járó balzsam miatt, ami számomra elképesztő hatással bírt! Csodálatosan selymes, puha, könnyed lett tőle az amúgy száraz, igénybevett hajam, és fantasztikus az illata, amit sokáig érezni. A legeslegjobb balzsam, amit valaha használtam, bárcsak gyártanák külön is! :P

Alverde Füge-Méz Ajakápoló

Alverde Füge-Méz Ajakápoló
2021. július 6.

Júl.6: felpontozom 5-re, ugyanolyan jól teljesít, mint a körömvirágos, abszolút jó.

Máj. 17: Most vettem, a körömvirágosat már jóideje használtam, ami nagy kedvenc. :)
Eddig ez is klassznak tűnik, érzetre kicsit keményebb, mint a másik, de kellemes. Én érzem benne enyhén a füge illatát is. Egy 4*-t megelőlegezek. ;)