CharlotteCobbler

Regisztráció dátuma: 2021. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice The Blazing Bronze Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Blazing Bronze Collection Eyeshadow Palette
2021. május 29.

A színek tetszenek, pigmentáltak is, nem vettem észre, hogy nap végére eltűnt volna.
Az tény, hogy a neve Bronze, ami miatt én is barnás, nude, shimmering színekre asszociálnék, ehhez képest rózsaszínes lilás. Szeretem, de nem használom annyit, mint a többi palettát, melyek tényleg bronzosabb, színek dominálnak. Nem annyira az én világom, de tetszett annyira (vagy unatkoztam annyira?), hogy megvegyem. Tudom, miért vettem meg, ha a színekkel nem vagyok 100%-ban kibékülve... előfordul.
Porzik valamennyire, de nem mondanám vészesnek.
Összességében szeretem.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. május 29.

Nagyon szeretem és évek óta ezt használom!
Korábban (gimis koromban) olcsóbb Miss Sporty-s stiftes korrektorokat használtam, végül egy sminkben jártasabb ismerőm mutatta be nekem ezt, és nagyon megtetszett.
Jó a fedése, könnyen eldolgozható.
Negatívum: egy párszor már tapasztaltam, hogy a finomabb ráncokba begyűlik. Még nem hallottam olyanról, amelyik ne tenné ezt. Persze lehet, nekem kellene próbálkoznom... de ha púderrel lefedem, akkor no problemo.
De elégedett vagyok vele, ezért használom évek óta.

Miss Sporty So Matte Korrektor

Miss Sporty So Matte Korrektor
2021. május 29.

Próbáltam gimis koromban, azaz használtam, csak úgy, mint a Miss Sporty So Clear korrektort, de nekem ugyanolyan a kettő. A stiftes kiszeretés nekem nem tetszik, jobb szeretem a folyékony és kicsit drágább Catrice-es korrektort.
Nem könnyen eldolgozható.
Mivel olcsó volt, nekem meg zsebpénzből kellett gazdálkodnom, és még a sminkelésben is kezdő voltam, jó volt, de ma már eszembe sem jutna. Van jobb.