Charmingrose

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Skincare Moisture Cream SPF30 for Normal to Oily Skin

Revolution Skincare Moisture Cream SPF30 for Normal to Oily Skin
2021. február 17.

Nagyon jó fényvédő arckrém, a szeborreás bőrűeknek csak ajánlani tudom. Hamar beszívódik, nem hagy semmilyen réteget, tényleg jól mattít, és sminkelni is szuper rá, nem kukacosodik. Imádom, hogy illatmentes és tiszta az összetevőlistája. De sajnos hátravan még a feketeleves: Az én érzékeny szememet sajnos csípte, mivel pont olyan kémiai fényvédők vannak benne, amik a szemet irritálhatják. :( Ha kikerülöm vele a szemkörnyékem, akkor nem könnyezik tőle a szemem, de emiatt és a belenyúlós tégelyes kiszerelése miatt még nem tudom, hogy újravegyem-e. Talán ősszel, ha ennél jobbat nem találok.

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. október 13.

Álom fényvédő. Rengeteg arcra való fényvédő terméket próbáltam már, de ez életem eddigi legcsodálatosabbja. :) Egyszerűen imádom, mert végre ettől nuku kifényesedés, és ezért jóval kevesebb a mitesszerem is. Egyébként nagyon puhává teszi a bőrömet és jól lehet rá sminkelni.

Colgate Smile For Good Protection Fogkrém

Colgate Smile For Good Protection Fogkrém
2020. október 13.

Nagyon megtetszett, hogy minimál összetevős, csak az van benne, ami kell és még környezetbarát is, így Glamour kuponnal lecsaptam rá. Egyszer próbáltam, de borzasztóan kiszárította az egész számat, főleg a nyelvemet. :( Meg nem is éreztem kellően tisztának tőle a fogaimat. Csak a csomagolás miatt kap 2 csillagot, de úgy egyébként pénzkidobás volt még kuponnal is.

1 ÖSSZETEVŐ