Charmingrose

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó
2020. április 29.

Kicsit erős illata van, néha émelyítő, viszont így is nagyon szeretem. Kizárólag reggeli lemosónak használom, kellemesen felfrissíti, hidratálja az arcbőrömet. Úgy használom, hogy leöblítem langyos vízzel az arcomat, nyakamat, és kb. egy teáskanálnyi mennyiséget belemasszírozok a bőrömbe, majd leöblítem. Vattakorongra nem pazarolnám el a terméket. Nem irritálja az érzékeny bőrömet. A kiszerelése annyira nem jön be ebben a tubusban, ennyi pénzért mehetne pumpás kiszerelésbe is, mivel túl híg az állaga. De mondom, összességében szeretem ezt a mandulatejes lemosót, így akcióban még biztos újra fogom venni.

Botanical Lab Nem Habzó Arclemosó Indiai Agyaggal

Botanical Lab Nem Habzó Arclemosó Indiai Agyaggal
2020. április 29.

Szintén kiárusítás során jutottam hozzá, és már kb. 1 hónapja használom. Azt kell mondjam, hogy nagyon megszerettem, és a bőröm is. Szuper krémes állaga van, tök jól hidratál, és a lemosása után álompuha lesz tőle az arcom és a nyakam. :) Illata nagyon visszafogott, kicsit gyógynövényes, kiérezni belőle a citromfüvet, nekem bejött. Nem is várom el ettől a nem habzó lemosótól, hogy a sminkemet leszedje, de amúgy kipróbáltam, és tényleg meg se mozdítja a festéket az arcbőrről. Esténként használom szigorúan olajos lemosó vagy micellás víz után, egy pumpányi bőven elég az egész arcomra, nyakamra. Imádom a hatását, ez a puhaság, wooow. Nagyon megéri féláron, ha elfogy, és még találok a DM-ben, akkor biztos, hogy újraveszem.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2020. április 29.

Már többször újravettem, egyik kedvenc olcsó, egyszerű, de nagyszerű drogériás ajakápolóm. :) Csodákat nem tesz, de jól hidratál, enyhe fénye van az ajkakon. Másik kedvencem az Alverde körömvirágos balzsamja, így ezekből mindig kell itthon lennie. Amin nagyon meglepődtem, hogy eléggé felemelte a RM az árát, (629 Ft) így inkább az Alverdét fogom újravenni, mert az árban sokkal barátságosabb.

1 ÖSSZETEVŐ