Best of Beauty 2019

Chayenne

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál
2019. május 19.

Egyet értek odrey-val. Én sem értem a negatív véleményeket. Nekem EZ A SZEMPILLASPIRÁL! Most már másfél éve. Olyan gyönyörű dús hosszú szempillákat csinál, hogy csak na. A szempilláim végei el vannak vékonyodva és szinte nem is látszanak. Ezzel a csodával pillanatok alatt pikk-pakk akkora szempillát tudok varázsolni. Könnyű és gyors a használata, nem kenődik el (igaz erre már kifejlesztettem egy nekem működő technikát), én pont az ilyen típusú ecsetet szeretem, ami neki van. Nekem nagyon bevált. Csillagos 5!

Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++

Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++
2019. március 27.

Szia Lulufej,
Én ma találkoztam vele, a Douglasban ajánlotta az eladó, pedig én concealer-t kerestem. Nagyon meggyőző volt, ahogy rám tette, de sajnos mintát nem volt hajlandó adni. Te hol kaptál, ha meg szabad kérdezni? Azért 10 e Ft-ot nem adnék ki úgy, hogy nem próbáltam ki, nem láttam napfénynél és nem volt rajtam egész nap. Köszi a választ

Missha Signature Wrinkle Filler BB Krém (régi)

Missha Signature Wrinkle Filler BB Krém (régi)
2018. május 11.

Csodás, könnyed érzés a bőrön, nem lehet érezni, hogy van rajta valami, nagyon puha sima érzetet ad. Nem pattogzik ki a bőröm, pihe-puha hidratált lesz lemosás után is. Egy bajom van vele: az én bőrömre nagyon világos. Bronzosítóval is nagyon világos az arcomon, főleg, hogy már ez a tavaszi nyár megbarnított kicsit. 23-as változatom van.
Van valakinek ötlete, hogy lehet még jobban sötétíteni rajta?