cherry19

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2020. július 2.

Eh meh, nem rossz, de nem is az igazi nekem.
Tetszik a könnyed géles állaga és hogy gyorsan beszívódik a bőrömbe. Közepesen hidratál, illetve az eloszlathatósága is elnyerte tetszésem. Szerencsémre pattanásokat/kiütéseket nem okoz.
Nem tetszik az intenzív, nagyon mű illata, kicsit csípi a szemem, ha a környékre kenem, napközben gyorsan átfényesíti az alapozóm, illetve hogy enyhén ragad tőle az arcom.
Számomra ez egy semleges, elmegy-darab, mivel semmi szignifikáns változást nem hozott a bőrömnek újravenni nem fogom.

Real Techniques Mini Expert Face Brush

Real Techniques Mini Expert Face Brush
2020. június 24.

Alapozóhoz-korrektorhoz nem szeretem (a szivacsukat preferálom), ám az elmúlt kb. egy évben nagy krémpirosító/bronzer rajongó lettem és ahhoz pedig kiváló!
Kézhátról veszem fel vele a terméket és "ütögető" mozdulatokkal dolgozom a bőrömbe, nem körkörös "húzogatással", úgy érzem úgy megzargatja az alapom.
Jól kézreáll, külön tetszik, hogy konkrétan marokra tudom fogni, mutatóujjammal a talpán nagyon jól tudok dolgozni vele. Nem hagy ecsetvonalakat, még a makacsabb pirosítónak használt rúzsaim is pár pillanat alatt egyenletesen, foltmentesen el tudom dolgozni vele.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2020. június 24.

A legutóbbi notinos akció keretében 2 tartalékot vettem, ez így elég sokat elmond esetemben:D
Nem szeretem a színezett hidratálókat, de szeretem keverni őket erősebb fedésű, matt alapozókkal. Ez magában is elmegy, ha kivételesen nagyon jól érzi magát a bőröm. A ColourPop Pretty Fresh színezett hidratáló véleményezésénél bevezettem magamnak egy fedéspontozó skálát, ezt olyan 15-20/100-ra tenném, szerintem sokkal jobban fed, mint a CP és az árnyalat (Vanilla Nude) is ezerszer jobban passzol a bőrömhöz. Félreértés ne essék meg sem közelíti a közepes fedést, továbbra is egy nagyon könnyű fedés, de látványosabban egységesíti a bőrképem.
További pozitívum számomra, hogy sokkal inkább szaténfinishe van, mint fényes, egyáltalán nem ragad az arcomon és jóval könnyebb eloszlatni is. Tartósnak nem mondanám ezt sem, de szerencsére keveréskor nem befolyásolja negatívan a maximális viselési időtartamot sem.