cherry19

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

ColourPop LUX Lip Oil

ColourPop LUX Lip Oil
2021. május 5.

Nem igazán nyert meg ez a termék. Az állaga ilyen balm-gél közti átmenet, ami felkenve kellemes, de úgy érzem amint lekopik az égvilágon semmi hidratált utóhatás nincsen. Állagából kifolyólag természetesen rendkívül gyorsan eltűnik, gyakran kell újrakenegetni és olyan kevés van a kis tubusban, hogy sacc 4 hónap alatt el is fogyott minden különösebb erőfeszítés nélkül. A színe szép, enyhén pigmentált, igényesen fest felkenve és nem ül össze az ajkaim redőiben. Összességében egy homeopátiás hidratáló képességű, medvecukorra hajazó szagú dekordarab, ami szájfénynek is kissé gyenge.
.....Arról nem is beszélve, hogy a tubusról a minta 3 használattal lekopott.

Essence 24Ever Ink Liner

Essence 24Ever Ink Liner
2020. december 18.

Lehet én fogtam ki rossz darabot, de ez a tus is csalódás volt nekem sajnos.
Itteni vélemények miatt nagy reményekkel vettem le a polcról s hoztam haza, de alig akart fogni, ha megráztam buborékozott és pacsákat hagyott a szememnél. Maga a festék sem volt valami pigmentált, mindig két rétegben kellett felkennem, hogy teljesen fedjen..és emiatt pár óra alatt a nagyja le is morzsálódott. Ha nem pergett le, akkor megfakult kb. 5 óra alatt.
Ami nagyon idegesített, hogy olyan 3 használat után nem "telt meg" a hegye festékkel és csak az oldalával lehetett rajzolni, ami persze végképp nem alkalmas filigrán vonalak kreálására. Hogy a hegye bökős az már a legkisebb baj..
Az utolsó szöget az verte be a koporsójába, hogy amikor legutóbb használni akartam és megráztam picit elkezdett folyni mindenfele: ujjaimra, nadrágomra, asztalra...hát köszi nem azért veszek tust, hogy utána fél délután súroljam a következményeket.
Érdekesmód ami megmaradt estére azt nehezen szedte le olajos lemosóm.
Az ára nem volt túl vészes és persze simán lehet, hogy ez az egy darab volt ilyen szerencsétlenül gagyi, de legalább szép matt, így ez most 2*....viszont a sorozatos csalódások miatt azt hiszem egy időre leteszek a folyékony tusokról, inkább kipróbálok egy gelt...

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2020. július 2.

Eh meh, nem rossz, de nem is az igazi nekem.
Tetszik a könnyed géles állaga és hogy gyorsan beszívódik a bőrömbe. Közepesen hidratál, illetve az eloszlathatósága is elnyerte tetszésem. Szerencsémre pattanásokat/kiütéseket nem okoz.
Nem tetszik az intenzív, nagyon mű illata, kicsit csípi a szemem, ha a környékre kenem, napközben gyorsan átfényesíti az alapozóm, illetve hogy enyhén ragad tőle az arcom.
Számomra ez egy semleges, elmegy-darab, mivel semmi szignifikáns változást nem hozott a bőrömnek újravenni nem fogom.