cherry93

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. október 21.

Na, ez a krém megéri a pénzét! Problémás, pattanásra hajlamos, száraz, rozáceás bőröm van. Csak kipróbálásra vettem, viszont már 2 hét használat után láttam a javulást. A bőrproblémáimat visszaszorította. A pattanások utáni hegeimet elhalványította. Még hidratálókrémként is megállja a helyét, hiszen nem volt utána szükségem egyszer sem plusz hidratálásra. Sminkelni is szuper rá, és a fényvédő pedig csak hab a tortán.
Ez a ritka kivétel, hogy írhatom: worth the hype! :)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé
2019. október 21.

Ez az arclemosó egy CSODA! Amióta használom sokkal szebb, egységesebb a bőrképem, jóval kevesebb és jelentéktelenebb pattanásaim vannak, mint előtte. Egyáltalán nem szárítja, sőt, puhává és selymessé teszi a bőröm, pedig nekem irtó száraz szokott lenni az orcákon és áll környéken. Én csak egy mogyorónyit használok minden reggel, az tökéletesen elég. Szerintem akinek problémás, pattis bőre van, próbálja ki. Nekem a rozáceámat is szépen nyugtatja. Ha lehetne, sokkal több csillagot adnék rá!

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 11.

Néhány hét használat után valóban halványította foltjaimat. -1 csillag az alkoholossága miatt.