CherryBlossom

Regisztráció dátuma: 2011. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Burt's Bees Ultra Conditioning Lip Balm

Burt's Bees Ultra Conditioning Lip Balm
2018. július 26.

Ez az első termékem a márkától, egy sminkes ismerősöm ajánlotta és ódákat zengett róla, szóval muszáj volt kipróbálnom :) Az illata valóban elég erős, számomra citromos benyomást kelt, de szerintem hamar elillan. Nagyon jól hidratál, én reggelente szoktam használni sminkelés előtt, így mire a rúzsozáshoz érek, kellemesen előkészíti és puhává varázsolja az ajkaimat. Néha önmagában is szoktam használni -kvázi szájfényként- egy natúrabb smink mellé nekem tökéletesen megfelel.

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Blush
2017. november 17.

Az egyik legjobb pirosító, amit eddig próbáltam. Nekem a "Paaarty" árnyalat van meg kicsiben, amit a Sephora Birthday Gift szettben kaptam. Rajtam nagyon tartós, iszonyat pigmentált, úgyhogy biztos sokáig elég lesz ez a kis mennyiség is. Biztos beszerzek belőle még pár árnyalatot.

Tarte Tartelette 2 In Bloom Paletta

Tarte Tartelette 2 In Bloom Paletta
2017. november 17.

Az egyik kedvenc palettám :) Számomra nagyon jól kihasználhatóak a színek, bármilyen alkalomról legyen szó. Kellően pigmentáltak, egy jó alappal egész nap tartósak. A tok szerintem szép, eddig elég masszívnak bizonyult az utazások alkalmával. A nagy tükröt is szeretem benne.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ