CherryBlossom

Regisztráció dátuma: 2011. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Givenchy L'interdit Intense EDP

Givenchy L'interdit Intense EDP
2021. április 6.

Nagyon szerencsésnek érzem magam, mert ez a parfüm akkor talált rám, amikor már méltónak érzem magam egy ilyen kaliberű illathoz. Ez az illat számomra a nagybetűs Nő illat jelenleg.

Magabiztos, játékos, kacér, elegáns, figyelmet parancsol, de nem harsány, vagány, miközben végtelenül lágy és nőies. Most már értem, mire szokták írni, hogy "tudni kell viselni".

Szerintem ugyanúgy tud működni egy alkalmi ruhával, mint egy lazán szexi fehér ing + farmer párossal, mindaddig amíg a nő, aki ezt viseli tisztában van önmagával és jól érzi magát a bőrében. Ez az illat nem alkalmas arra, hogy másnak tűnjön valaki.

Viszont határozottan alkalmi illat (azon belül is inkább estére), vétek lenne ilyen nagyágyút mindennap az irodában használni. Kivéve ha fizetésemelést kérsz :P

Avon Absolute By Elite Gentleman

Avon Absolute By Elite Gentleman
2021. március 17.

A férjemnek (is) folyamatosan vadászom az új illatokat, bár lehet, hogy kicsit kontraproduktív egyre vonzóbbá tenni :P (Viszonyításképp a Dior Homme Intense a kedvencem rajta.)
Először Avon katalógusban szimatoltam meg ezt a parfümöt és úgy gondoltam, hogy ilyen kis tinglitangli szaladgálós illatnak jó lesz, próbáljuk ki. Végül kellemes meglepetést okozott, mert nagggyon megszerette a férjem és én is rajta. Édes, füstös, fás illat; ha nem tudnám, hogy Avon, simán magasabb kategóriára tippelnék. Szerintem nagyon dögös, férfias, de valahogy mégis lágy, szelíd, néha szinte magamon is szívesen viselném. Alapdarab marad a polcon :)

Burt's Bees Ultra Conditioning Lip Balm

Burt's Bees Ultra Conditioning Lip Balm
2018. július 26.

Ez az első termékem a márkától, egy sminkes ismerősöm ajánlotta és ódákat zengett róla, szóval muszáj volt kipróbálnom :) Az illata valóban elég erős, számomra citromos benyomást kelt, de szerintem hamar elillan. Nagyon jól hidratál, én reggelente szoktam használni sminkelés előtt, így mire a rúzsozáshoz érek, kellemesen előkészíti és puhává varázsolja az ajkaimat. Néha önmagában is szoktam használni -kvázi szájfényként- egy natúrabb smink mellé nekem tökéletesen megfelel.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ