cherrybomb4

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2020. június 17.

Szuper megbízható, a napégés mellett bármilyen irritációt, gyulladást levisz. Egyszer fordult elő, hogy nem vittem nyaralásra, amilyen szerencsés vagyok, le is égtem, pedig becsülettel, rendszeresen naptejezem magam 50 faktorossal. Szóval hátha egyszer valakinek még jól jön az infó: Bulgáriában is lehet kapni a gyógyszertárakban :) jött is velem haza a cirill betűs flakon :)

Me+ Niacinamide & Zinc Booster

Me+ Niacinamide & Zinc Booster
2020. június 17.

Az első (és eddig egyetlen) kifejezetten niacinamidos szérum, amit próbáltam. Szerintem javított a bőrképemen, bár minden nap nem merem használni, mert néha egy picit kipirosodok tőle, bár ezt nem feltétlenül nevezném irritációnak, mert ez pár másodperc alatt elmúlik. Ha elfogy, szerintem kipróbálom egy másik márka nia-szérumát, de nem rossz kis termék, kevésbé zsírosodik az arcom, amióta használom. Nehéz mérlegelni a hatását a mindennapos, csodás Purito Centella szérum mellett (amiben szintén van nia), de látok különbséget azokon a reggeleken, miután ezt is használtam. Dekoltázs környékén a múltkor picit kipattogtam, és egy éjszaka alatt szinte teljesen rendbe tette a helyzetet.

Revolution Skincare 5% Caffeine Solution + Hyaluronic Acid Targeted Under Eye Serum

2020. június 17.

Felvitel után pár perccel jött az égető érzés, vörösen be is lobbant a bőröm :( fogalmam sincs, melyik összetevő lehet a bűnös, azonnal kuka lett.