CherryCoke

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2018. augusztus 19.

Régóta úgy gondolom, hogy minden Essence termékek többmyire pénzkidobás, kivéve ezt a tartóssága miatt. Viszont 2 rétegben már megint tipik Essence olcsó hatás, ami egy buliban elmegy. Konkluzió, 3 napos techno bulikra ezt és semmi mást

Weleda Gránátalma Regeneráló Olaj

Weleda Gránátalma Regeneráló Olaj
2018. augusztus 19.

Én is anno az itteni vélemények alapján vettem meg és tényleg szuper. Ha este felrakom, reggel -3 évvel néz ki az arcom viszont túlságosan zavar a benne lévô parfüm amit az arcomra rakok. Emellett az is fura, hogy gránátalmás olajnak adják el, miközben ez csak 8. a listában szal kb kölles vagy jojoba olajnak lehetne nevezni. JA meg kókusz olaj detto ugyanezt az effektet hozza reggelente szóval 3 csillag mert azért szép olaj koktél.

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2018. augusztus 11.

Lelapuló, vékony szálú hajra varázs trükk. Egyszer rárakom és akár 3 nap múlva is simán felrázza a hajat úgy mintha elsô nap lenne. Sajnos ez abból a hátrányából fakad, hogy nagyon belemegy a hajba, nehéz is kimosni de az tuti, hogy fél évre elég egy dobozka. Szóval amit megspórolsz ezzel, elmegy a samponra. Számomra ez így 4 pont, könnyebben kijöhetne a hajból, barátom emiatt hagyta abba a használatát.