CherryEve

Regisztráció dátuma: 2022. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2022. június 8.

Perioralis dermatitis alakult ki nálam tavaly. Csak az tudja mennyire rossz tud lenni ez, aki már tapasztalta. Pénzt nem sajnálva mindent megvettem, megtettem amit bőrgyógyász ajánlott, hiába. Viszont sikeresen romlott a bőröm állapota utána...
Ajánlotta valaki a kék lukács kenőcsöt. Jelenleg állat patikában lehet megvenni "kék lukács kenőcs kutyák számára" fedőnév alatt. Én az esélytelenek nyugalmával kentem az arcom vele, és már első alkalommal észrevettem hogy a viszketés elmúlt. Lassan a pirosság is halványult, és most ott tartok, így 2 hónap múlva, hogy életemben ilyen szép bőröm nem volt....
Hálás köszönetem, mivel kb depressziós lettem a bőröm miatt és a rossz közérzet miatt amit a viszketés és "égés" okozott.
50 ezer csillag, és azon is túl....

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2022. január 16.

Az elején sajnáltam kiadni rá a pénzt, mondván hogy "ez is csak szivacs, akkora különbség nem lehet". Aztán a kíváncsiság győzött, és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Tökéletes a puhasága, szépen eloszlatja a terméket az arcon és könnyű kimosni is belőle az alapozót.
Mosásnál figyelni kell hogy véletlenül se körömmel nyomkodjuk, és rengeteg ideig épen és tisztán marad.
Úgy szoktam, hogy bevizezem+szappanozom, felhabosítom, és előre felé tolom belőle a habot, össze nyomva a szivacsot. Ezt annyiszor csinálom, amíg még színes hab jön belőle.
Egy régi rt szivacsom, amibe véletlenül bele csíptem, feláldoztam és ketté vágtam, csak azért, hogy lássam hogy a tökéletesen tisztának tűnő szivacs belül milyen. Ezzel a módszerrel tökéletesen tiszta volt, bántam is hogy feláldoztam szegényt a kíváncsiságom miatt 😅
Néha azért kísérletezek más blenderekkel is, de valahogy a RT a favorit.
Másik ok ami miatt imádom, hogy rendeltem olyat, amihez van "utazó tok". A legpraktikusabb amit csak kitaláhattak, tökeketesen olyan és akkora mint a szivacs nedvesen, egyik fele lapos, hogy ne guruljon el, mindkét felén a RT logó szolgál arra hogy levegőzni tudjon és ne penészedjen be, de ettől függetlenül nesszeszerben vagy táskában nem lesz alapozós semmi. Nekem ez fontos, mivel nem mindig van utazáskor lehetőség, hogy kimossam sminkelés után, ezért csak bele teszem, és kész.
Notinorol szoktam rendelni, és mindig jó terméket kaptam.

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza
2022. január 15.

A Catrice mellett ez a nagy szemöldök ceruza szerelmem. Dark blonde árnyalatot rengetegszer vettem újra, és azt kell mondanom, hogy ár érték arányban talán semmi sem überelheti ezt a ceruzát.
Ha van, akkor egyszerre többet is veszek, mert mindig akkor nincs raktáron, mikor ezért megyek vásárolni.