CherryPie

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező
2017. április 5.

Nekem egyátalán nem vált be...
Most szárítottam meg a hajam, azon kívül, hogy valamennyivel könnyebben kezelhető lett a hajam semmilyen vátozást nem látok.
Ugyanolyan fénytelen, kopottas. Csak egy hetet szerettem volna kihúzni a következő festésig, de csak kidobtam 1500 Ft-ot :/

Kin Kincream Prestige Professzionális Hajfesték

Kin Kincream Prestige Professzionális Hajfesték
2017. április 1.

Most először használtam ezt a festéket, picit sötétebb árnyalat eléréséhez. Mivel neten rendeltem és csak monitoron láttam a színmintát (7.1), nem tudom megmondani, mennyire lett pontos a színeredmény. Elsőre picit sötétebbnek tűnt, de a második hajmosás után már nagyon közeli az árnyalat. Szépen egyenletesen fogta meg a 9-es szőke hajam, és nagyon egyenletesen kopott az elején. Pár mosás után már stabilan tartja a színét. A szaga nem olyan erős, maró mint a legtöbb festéké, és a hamvas árnyalat valóban hamvas lett. Szinte semmi vöröses/sárgás beütése nincs, és nem is fakó szürkés lila a színe. Szép, természetes eredmény érhető el vele, biztosan fogom még használni.

Kin Kinactif Nutri Extract

Kin Kinactif Nutri Extract
2017. április 1.

A samponhoz és a szerkezetjavítóhoz már írtam véleményt, úgy érzem ezt is kár lenne kihagyni. Használtam más hajsimító és hővédő terméket is már, de azt kell mondjam ez eddig a legjobb.
Hosszantartó frizura alakítható ki vele, úgy veszem észre véd a párától is, mert nehezebben hullámosodik a hajam esős időben. Pár hete kezdtem el a Kin termékeit használni, de úgy érzem most jó ideig nem váltok újra. Fényes és sokkal egészségesebb lett a kezelhetetlen, roncsolt, fénytelen, sprőd hajam.

1 ÖSSZETEVŐ

Glyceryl Alcohol EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen