chewche

Regisztráció dátuma: 2019. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2021. augusztus 1.

Sose szerettem az arckrémeket. De ez életem első arckréme, amit hajlandó voltam rendszeresen, minden este használni, 2 tégelyt teljesen kivégezni.
Nem nehezíti el a bőrt, nem ragad, hűs géles állagú krém, ami frissít, hidratál.

Update:
Azóta még több tégellyel elfogyott, továbbra is könnyű és nem nehezít, kellemes friss gél, nem irritálja az arcom, szeretem az illatát.
Megszerettem, elhasználtam vagy 4 üveggel és természetesen amilyen szerencsém van megszűnt. Tipikus :D

Néha ecofamilyben vagy hasonló üzletben látok még 1-2 dobozzal kallódni, de igyekszem továbblépni és keresni a megfelelő utódot.

Balea Hajformázó Stick

Balea Hajformázó Stick
2021. augusztus 1.

Egy terméktesztelő csoportban hallottam a termékről. Alapvetően inkább hajlakkot és kisfésűt használok a szálló haj, és babahaj ellen, azonban vannak helyzetek amikor nem túl életszerű ezeket előrántani egy táskából :D viszont az a módszer nem volt túl hatásos, ideig-óráig bírta, aztán ugyanúgy lebegett a hajam, frissen pedig be volt keményedve.

Ezzel szemben, ez a kis csoda minimálisan keményít csak, de ránézésre észre se vehető, hogy valamivel lesimítottam a hajam, nem úgy mint a hajlakk esetében, illetve sokkal tovább tart a hatása. 1.5 éves kisgyerek mellett rohangálva is megállta a helyét, ennél jobban nem is tudtam volna tesztelni :)
A kiszerelést és csomagolást sajnálom, nem épp egy környezetbarát koncepció, a külső papír ment a szelektívbe a többit majd igyekszem valahogy újrahasználni kiürülés után.

Nature Box Kókusz Szilárd Tusfürdő

Nature Box Kókusz Szilárd Tusfürdő
2021. augusztus 1.

Nagy reményekkel vettem meg első szilárd tusfürdőnek, a sampon verzióját nagyon szerettem. Kezdetben nem volt problémás, azonban több használat után kellemetlenné vált a használata, csikorgóan tiszta lett a bőröm és száraz, nem is tudtam tusoláshoz elhasználni.