Chi-Annie

Vállald magad
Regisztráció dátuma: 2013. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vállald magad
Regisztráció dátuma: 2013. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 19.
(!)

A sampont jóra, de nem tökéletesre értékelném, száraz, töredezett hajon egy szép, ápolt, igényes végeredményt érhetünk el vele, negatívumként említeném meg, hogy ezért cserébe kissé zsírosítja és elnehezíti a hajat, a szokásos 4-5 naponta történő hajmosás helyett 2-3 naponta mostam vele a hajam. Használata kellemes volt, jól habzott, az illat fantasztikus. :)

Drop of Nature Honey Milk Szappan

Drop of Nature Honey Milk Szappan
2016. november 15.

A csomagolása ellenére ez sajnos nem natúr szappan, legalábbis nem a klasszikus értelemben vett kézműves, natúr szappan.. használtam arcot mosni és fürdésre is, nem okozott irritációt, erősen tisztított, ennek ellenére nem éreztem szárító hatását. Baj nem volt vele, de semmi kimagasló. Sokáig kitartott, napi használat mellett is kb. egy hónapig használtam, a Dove szappanjait pl. két hét alatt elfogyasztom krémes állagukból kifolyólag.

dr. Organic Royal Jelly Nappali Krém

dr. Organic Royal Jelly Nappali Krém
2016. november 15.

A tégelyt kinyitva kellemes mézes illat érződik, amely természetes és nem 'harsány'. A krém maga egy közepesen könnyed állagú krém, teavajhoz közeli színnel.

Állagának köszönhetően könnyen eloszlatható, 3-4 perc alatt teljesen beszívódik. Én mindig körkörös, masszírozó mozdulatokkal viszem fel s így oszlatom el a krémet, egyrészt kellemes, másrészt teszünk róla, hogy minden értékes hatóanyag bejusson bőrünkbe.
Napi egyszeri használat elegendő egy kevert bőrtípus esetén, a száraz területeknek elegendő ápolást nyújt, a T-vonalat nem zsírosítja tovább. Van, hogy nem használom egy-egy nap (...), de nem érzem, hogy ez sokat számítana, ezeken a napokon is ápolt marad a bőr.
Száraz bőrűeknek is elegendő lesz, reggel-este használva nekik is tökéletes nappali krém lehet.

Teljes poszt : http://vallaldmagad.blogspot.hu/2016/11/a-honap-felfedezettje-dr-organic-royal.html