chickweed

Regisztráció dátuma: 2011. december 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező
2019. június 12.

Oké.. Rá van írva, hogy szőkitett hajra nem az igazi. De basszus, hogy semmi ne történjen használat után azért az gáz.
Azt hiszem füstös szőke az árnyalat neve amit vettem, a totál világosszőke hajhosszamra kentem, kb 30 percet hagytam rajta biztos ami biztos. Azon kívül, hogy iszonyat szárított, szóval balzsamot igenis kell használni mellé hiába írják hogy nem, a világon semmi nem történt. Gáz.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2019. január 10.

A nagybetűs PARFÜM! Tökéletes, csodálatos, imádom.
Az igazi minőségi parfümök a bőrön mutatják meg magukat, az pedig mindenkinek más. Természetes így, hogy sokakon nem jó kompozíció áll végül össze. Ruhára fújva nem ugyanaz jön elő ennél a parfümnél sem, ahogyan tapasztalatom szerint a többi Muglernél sem. És ez így van jól, ettől tartom különlegesnek ezeket az alkotásokat. Rajtam szerencsére nagyon működik. Olyannyira, hogy levakarhatatlan, teljesen beleivódott a bőrömbe. A nyakamra/fülem mögé szoktam fújni keveset és nem is minden nap. Ha a 3. napon beülök egy kád habfürdőbe, a meleg hatására elkezd párologni a pórusaimból és intenzíven érződik az illata.
Az illatot pedig nem tudom körülírni, de az biztos, hogy nagyon sokoldalú. Megéri kipróbálni, aki valami különlegesre vágyik, ha szeretncséje van működni fog rajta. 💕

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Testvaj

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Testvaj
2018. szeptember 10.

Nem akarom nagyon lehúzni, mert tényleg nagyon szuperül hidratál.
De mégsem szívesen használom, mert olyan szinten férfias az illata, hogy csak na. És órákon át érezni.. Olyan jó lenne pedig.

1 smink

1 MÁRKA