ChicRaspBerry

Regisztráció dátuma: 2013. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2018. július 27.

A trnd-től kaptam tesztelésre, nagyon meg vagyok vele elégedve, szinte minden sampon után kell használnom hajbalzsamot, ez után azonban nem kellett, viszont a hajam nagyon szépen megtisztította. Az illata is nagyon tetszik és a letisztult megjelenése is. Az eddigi egyik legjobb samponom. Az ára viszont elég borsos, ha lesz akció biztosan veszek. A másikkal használom felváltva, mert a hajam gyorsan hozzászokik a samponokhoz és utána kevésbe hatásosak.

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2018. július 27.
(!)

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
2016. december 1.
(!)

trnd projekt során kaptam, nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, nem túl erős az illata és megfelelően hidratál. Nagyon tetszik hogy nagy a kiszerelése. Biztosan újraveszem ha elfogy. Imádom és azok is akiknek adtam mintát. :D