chiocciola

Regisztráció dátuma: 2020. június 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 29.
Bőrtípus: -

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló
2021. december 9.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon örülök és köszönöm. Számomra nem egyértelmű, hogy van-e ennek a terméknek létjogosultsága, maga az ötlet jó, de azt tapasztaltam, hogy ha a kezem nem volt száraz. és úgy fújtam rá, akkor szilikonos csúszós lett utána, ami irodában egerezéshez nem túl praktikus, ha pedig száraz volt a kezem, akkor nem hidratált annyira, hogy ne kelljen plusz kézkrém. Az biztos, hogy nincs erős alkoholos szaga, én semmi illatot sem érzek rajta. Az ára borsos, de a hátulján olvasható, hogy a termékből származó nyereség jótékony célra megy, ez viszont tetszik. Jól zár, bírja a táskában hánykolódást, és nem csípi a sebeket.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2021. augusztus 3.

ki akartam próbálni egy szilikonmentes sampont, a ph-ja is tetszett, az ára is, így erre esett a választásom.
Alapból borzasztó korpás volt a hajam évek óta, ami miatt sok-sok ezer ft-ot költöttem drága sampikra, mire végül a fekete avonos rendbe rakta.
Kicsit féltem váltani, fel voltam készülve rá, hogy 2 hajmosás után visszajön a korpa, és nekem marad az Avonos, ahogy ez lenni szokott.
De nem így történt! Már sokadjára mosom ezzel, és teljesen jó! Piros pont neki és az Avonosnak is, ami ezek szerint úgy eltüntette a korpát, hogy vissza se akar jönni.

update: sajnos nem fogyott el az első flakon, és visszajött a korpa, ezért levonok 1 csillagot, többet nem, mert sajnos a többi sampitól is ez van

Rexona Motionsense Invisible Black + White

Rexona Motionsense Invisible Black + White
2021. július 21.

teljesít mindent, amit egy dezodortól várni lehet