Chirmook

Regisztráció dátuma: 2018. október 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. október 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

By Kilian Flower Of Immortality

By Kilian Flower Of Immortality
2022. január 17.

A kedvenc Kilianom a GGGB Extreme mellett, a Belodoreban vettem a novemberi -25%-os akcióban. Kék üvegben volt. Ezek a körülmények miért fontosak? Azért, mert 2 évvel ezelőtt vettem egy üveges maradékot(fekete üvegben) valakitől, aki egy netes áruházban vette. Tartóssága max. 2 óra volt. Viszont ez a mostani kék a Belodoreból egész nap bírja!!! Ennyit számít, hogy friss gyártás? Vagy a tárolás? Nem tudom, mi az oka. Maga az illat a valaha volt legszebb barack-lédús, finom, fehér húsú. Óda a nőiességhez, izgató, csábító, mint egy leheletnyi bézs csipke.

Eau De Tihany Premier EDP

Eau De Tihany Premier EDP
2021. december 17.

Sziasztok! Nagyon vártam az eau de Tihany Premier-t, mert hiányolom a nagyar niche parfümöket a világ parfümválasztékából. Gyűjtő vagyok, így ezt az illatot is vakon rendeltem meg. Elképzeltem egy levendulás parfümöt, mert Tihanyhoz mi mást lehet? Amikor végre megérkezett, türelmetlenül csomagoltam ki. És leesett az állam. Soha ennyire szép és igényes csomagolást nem láttam, a parfüm egy pihe-puha vattaszerű, karácsonyi minidíszekkel telerakott álomszép dobozban pihent, maga a megtestesült stílus és elegancia. Izgatottan fújtam magamra, várva a levendula illatot. De nem az jött, hanem egy nagyon finom, erős vaníliás-karamelles édesség, ami mögött volt egy kis levendula is, de az hamar elillant és utána a rózsa dominált, miközben a vanília-karamell, ámbra füstös együttese szépen körbeölelt. Nem tudtam, mennyire erős, míg 3 órával a felfújás után 2 ember is megjegyezte, hogy milyen finom illatom van. 1-1,5 méterre voltak tőlem, szóval szép szillázsa van a parfümnek. A tartóssága is kiváló, egész napos illat, a leszáradása a kedvencem, mert nagyon nőies ködbe von, ami körbeleng sokáig. Örülök, hogy egy ilyen komplex és szép, nőies illat lett a cég első niche parfümje. Minya Viktória pedig újfent egy fantasztikus parfümöt alkotott. ❤️❤️❤️

Calvin Klein Beauty EDP

Calvin Klein Beauty EDP
2021. április 19.

Tavaszi, könnyed jázmin illatot keresve vettem egy kis üveggel, vakon. Jó döntés volt!!! Nagyon finom, testápoló-szerű krémesség enyhe jázmin illattal, könnyed cédrussal ötvözve. Kellemes, nőies, nyugtató illat, nem tolakodó vagy fojtó. Tartóssága rajtam egész napos, szillázsa karhossznyi.