chokie

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Bio Capellin Steloma Tinktúra Hajritkulás Kezelésére, Telomeráz Serkentő, Őssejt-Vitalizáló

2019. július 20.

Ha nem lenne ez a termék, valószínűleg semmi hajam nem maradt volna, úgyhogy egy nagyon lelkes használójává váltam ennek a termékcsaládnak, immáron 9 hónapja veszem újra (1 évre szerintem nekem 3 max 4 üvegcse lesz elég). Ez gyakorlatilag egy 'Varga hajcsepp'-szerűség, csak nekem a hajgyógyászom ajánlotta a kúra részeként, így a hajrutinom szerves részeként használom. Leírom a hajproblémám: Egy nagyon randa, zsíros korparéteg miatt vékonyodott el a fejbőröm, lett élettelen a hajam, tápanyaghiányosak a hagymák, és brutálisan elkezdtek hullani diffúzan. Hogy mitől? Hát sajnos fogalmam sincs... stressz, durva hajfestés szakszerűtlenül, sok édesség... (talán). Az tuti hogy valami életmódbeli dolog bezsírosította hajam, és először speciális termékekkel le kellett őket vakarni a fejbőrömről. Leírom, milyen termékeket használok a hajrutinomhoz, hátha valakinek segítek ezzel: 1, Bio Capellin Almo Milk fejbőrnyugtató (hajmosás előtt ezt az olajszerűséget masszírozom be a fejbőrbe, és rajta hagyom egy 10-20 percig, közben már törölközőbe csavarom a hajam) 2. Bio Capellin Sebofor hajfürdő zsíros korpa kezelésére (ez a sampon, nagyon keveset hasznélok belőle higítva) 3. Bio Capellin Cadumaxx krémpakolás diffúz hajhullásra 4. Bio Cpellin Sebomin krémpakolás zsírosodás kezelésére 5. a már említett Bio Capellin Steloma tinktúra (a 3. és 4. termékekből 6-7 pumpányit összekeverek icipici vízzel, és az 5. termékből 20 cseppel, és ezt teszem fel szigorúan a fejbőrre, a hajam végére pedig tetszés szerinti balzsamot használok, rajta hagyom 20-30 percig legalább, majd ismét egy hajmosás következik a 2.-es samponnal, majd egy újabb csöppnyi balzsammal ismét öblítés, zárásként pedig 30 csepp az 5. termékből a nedves fejbőrömbe.)
Mindezeket csak azért írtam le, hogy ezt ne vegye senki szentírásnak, mert nekem így lett előírva, és legyen tisztában azzal, hogy ez egy professzinális termék, önmagában nem használható. Valószínűleg egy megfelelően felkészített fejbőr kell hozzá, na meg, valakinek nem ajánlott (én nem értek hozzá). Nekem is 2 mikrokamerás fejbőrvizsgálat van már a hátam mögött, 3-4 hónap után gyönyörűe újraépült ettől a termékcsaládtól a fejbőröm, megjelentek a kis hajszálerek, és az új friss hajacskák. :) A többi termék összetevőit is érdemes megnézni, én ajánlom szeretettel mindenkinek ezeket a csodákat, 7-8 éves hajhullást küzdöttem le velük.

Kallos Botaniq Superfruits Kondicionáló

Kallos Botaniq Superfruits Kondicionáló
2019. július 20.

Lehet, hogy nem próbáltam még ki túl sok samponmárkát, de nekem ez A Balzsam, nagy betűvel. Annyira finom, puha, fényes és ápolt lett tőle a hajam, hogy már kezdem azt hinni, van esélyem a reklámokban tündökéő hajas lányok pozíciójára. :D Na jó, kis túlzás azért van, de az előző balzsamjaim, amiket használtam (valaha), annyira elmaradtak ettől, hogy kiugrónak érzem a különbséget. Megjegyzem, nem csak a balzsamon múlik minden, mert jelenleg hajgyógyász hozta rendbe a hajam, de ez a balzsam egy nagyon jó zárása a hajrutinomnak, mert speciell csak hajbalzsamot nem használok a hajgyógyásztól, én erre a balzsamra szavazok. Próbálja ki az, aki kételkedik, hagyja a haján törölközőbe csavarva egy fél óráig, és utána ne szárítsa széjjel mindenféle forró hajszárítóval, akkor ígérem neki, hogy nem fogja úgy érezni, kidobott pénz ez a balzsam. Mert amúgy nem is drága. Én teljesen random találkoztam vele a piacon egy kínai boltban a 'hátsó sarokban'. Áldom az eszem, hogy benéztem oda, azóta már előre megvettem magamnak 5 flakont. :))

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arc- és Testápoló Krém

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arc- és Testápoló Krém
2019. július 20.

Jelezném a kedves Mindenkinek, hogy kivették a termékből a parabéneket! :) :) :) Szóval az összetevők listáját érdemes volna frissíteni! Tapasztalati úton én minden testápolót, ami sűrűn krémes (mint ez is), nem kenem fel száraz bőrre, mert annak nem sok értelme van. De zuhanyzás után vizes bőrre isteni, én a tenyerembe még külön vizet is szoktam tenni, hogy higítsam a krémet.Így iszonyúan sokáig elég nekem ez a kis tégely is. Voilá, hidratáltam is a bőröm és pénzt is spóroltam! ;) Aki azt írja, hogy nem hidratál, annak javaslom ezt a módszert, mert tényleg sűrű a krém, de legalább nem a vizet adják el neked ugyebár ;) Aki meg így echte a száraz arcára keni szárazon, az megérdemli :D Az illata nekem nem a legcsábítóbb, mert olyan 'tiszta bőr' illata van egy szappanos fürdés után. ha valakit ez taszít... De ez 1-2 perc után ápolt babapúderes illatba megy át szerintem, ami nem erős, szóval nem húzok magam után kondenzcsíkot sem. Mindenféle jó kis olaj van benne, az összetevői szerintem ár-érték arányban szépek, és nekem is érezhetően nyugtatja a bőrömet, ezért egyáltalán nem szeretném lehúzni ezt a terméket. Megéri kipróbálni, ennyi.

3 ÖSSZETEVŐ