chris2007

Regisztráció dátuma: 2010. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2010. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Philips Moisture Protect Hajszárító HP8280/00

Philips Moisture Protect Hajszárító HP8280/00
2017. március 19.

A régi hajszárítóm is Philips volt,12 évig működött, de a különbség ég és föld. Az itteni vélemények hatására vettem meg ezt a hajszárítót. Abszolút megéri az árát, tényleg érezni, ahogy a meleg levegő enyhébbre vált, ha a haj kellően száradt. Amióta használom, nem szárad ki a fejbőröm és a lányom derékig érő haja nem gubancolódik annyira, és sokkal könnyebben kifésülhető a hosszú haj. Vékony szálú hajra csodálatos.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2016. december 7.

Erős illat, de nem túl csömör, nagyon megváltozik a fújást követő órákban. A pasiktól sok bókot kapok, ha ezt a parfümöt viselem. Inkább esti vagy őszi-téli parfüm. Nekem olyan minden alkalomra jó parfüm. Kellően észrevesznek, de nem kap hányingert a közelemben senki az illatától.

Giorgio Armani Sì Intense EDP

Giorgio Armani Sì Intense EDP
2016. december 7.

Erőteljes illatú parfüm őszi/téli estékre való elsősorban. Nagyon élénk, ez aztán kommunikál, az édes indulás után átvált bogyósba, az eltelt órák során többször változik az illata, végül kifinomulttá szelídül, dorombol mint egy cica, de még akkor is intenzív, érezteti, hogy itt van. Tipikus "itt vagyok" illat. Nagyon tartós. Kimondottam élvezem a változatos kompozíciót, miután évekig fújtam a virágos vagy virágos/gyümölcsös illatokat, amik többnyire virágból virágba mentek át a nap során.