Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Regenerate Enamel Science Advanced Fogkrém

Regenerate Enamel Science Advanced Fogkrém
2019. május 25.

Túl jól hangzott ahhoz, hogy igaz legyen...

Nemregiben elmentem fogorvoshoz leellenoriztetni a fogaim allapotat, es bar panaszom nem volt, kiderult, a mar meglevo tomeseim alatt lyukadni kezdtek a fogaim, igy kb. az osszes tomest cserelni kellett es 1 uj is lett. A fogorvosom azt mondta kellene erositebi kicsit a fogaim Elmex gellel, de azt mindig elfelejtem hasznalni, ezert godoltam veszek egy ilyet, mert a leirasa alapjan ez csodaszer.
Errol eszembe jut a marketing tanarom folyton hangoztatott jelmondata a foiskolan: "megoldasokat keresunk es igereteket vasarolunk".
Ez a termek ennek tokeletes peldaja.
Bar ketsegkivul a legcsinosabb fogkrem, amit valaha lattam, mert kerem szepen a feher kremben iciripiciri ezust csillamok vannak, olyan szep, mint a hold ezust fenyeben csillogo ho. Kikopeskor is csillog a mosdokagyloban.
Amugy pedig semmire se jo.
Nagyon enyhe ize van, amit egyfelol nem banok, nem szeretem a mentolt, masfelol viszont egyeb leheletfrissito cucc sincs benne, ezt hianyolom. Szoval a fogat mostal erzet nem tart igy sokaig.
Tisztit, de nem jobban, mint egy atlagos fogkrem.
Hogy erositi a fogakat? Ha-ha-ha. Hat nem. Az egyik fogamon van egy kis feher folt, szakirodalom szerint asvanyianyag hiany, es majd ott fog lyukadni a fogam, mert ott gyenge a zomanc. Erre a foltra kiemelten figyeltem, mindig dorgoltem a fogkremmel, es egyedul hasznalva ezt a fogkremet mar tul vagyok a tubus 60%-an, na es a folt koszoni, jol van, eredeti terjedelmeben. Semmit nem valtozott.
Fogfeherito hatas: zero. Eleve mazlis vagyok es genetikailag eleg feherek a fogaim, ha tisztan tartom oket, de kavezom es teazom ezerrel, igy az eredeti allapotok megorzese vegett jol jon egy feheritos fogkrem. Na de nem ez, mert ez még ezzel a feladattal se bir el.

A fenebe is!
Pedig jo lett volna, ha mukodik. Ha hozza, amit leirtak rola...

Mivel 0 csillagot nem lehet adni es az ezust csillamlas bejott, vegyetek ugy, hogy arra adom az 1 csillagot. Mert ennyit tud: csillamlani.

Wella Professionals Oil Reflections

Wella Professionals Oil Reflections
2019. május 17.

Én nem annyira ájulok el ettől az olajtól. Rengeteg hajolajat használok, mert nagyon hosszú, de vékonyszálú szőke hajam van és csak úgy tudom megtartani a hosszát és az egészséges állapotát, ha olajozom. Szerintem az ideális olaj nem tartalmaz alkoholt, ebben pedig sajnos van és eléggé az INCI elején, a 3. helyen. Utána még mellé illatanyag, amivel egyébként nincs bajom, az alkohollal viszont annál inkább, mert az szárít és éppen ezért szerintem semmi keresnivalója egy hajápolóban.
Ez egy "vékonyabb" olaj, elég könnyed, éppen ezért többet kell belőle használni. Felvitelkor ideálisnak tűnik, fényes tőle a haj és puhák a végek, ámde igen hamar felszívódik és a nap végére a hajvégeim ugyanúgy szárazak és nem szép simák, és a fényüknek is annyi. Azt elismerem, hogy nem nehezíti el a hajvégeket.
Én csak akkor használom, amikor sietek, mert ezt könnyű kinyomni az üvegéből és könnyű eloszlatni, meg nem ragad utána a kezem, elég egy zsepiben megtörölni rohanás közben a fürdőszoba és az előszoba közötti távon indulás előtt.
Az ára viszont azért több ezer forint, ennyiért lehet kapni jobbat is, ami hosszútávon ápolja a hajat és nincs benne alkohol, de szintén tartalmaz antioxidáns anyagokat, haj számára ideális növényi olajakat.

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém
2019. május 17.

Nagyon jó kis krém! Ami rá van írva, azt teljesen hozza és nagyon szépek az összetevői is.
Elég sűrű, mégis finom állagú, fehér krém, nagyon enyhe, finom púderes illattal, amit ezentúl már a Naavához társítok, mert a nappali krémének is ilyen illata van, illetve a Skin Harmony testápolónak is, annak viszont töményebben.
Nagyon könnyen beszívódik és matt bőrképet ad. Nem ragad, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Szeretem használni, mert hamar beszívódik. Ha nincs időm, akkor önmagában alkalmazom és így is remekül hidratál. Ugyanakkor szépen muzsikál a többlépcsős rutin utolsó lépéseként is.
Nagyon nehéz jó hidratáló krémet találni, ami nem irritál, nem okoz pattanásokat, nem ragad, tényleg segít a vízhiányos állapotokon és látványosan"eteti", táplálja is a bőrt. Annyira gyengéd a krém, hogy szem alá is kenem, amikor nincs időm/energiám a kedvenc szemránckrémemre.
Tőlem is megkapja az 5 csillagot.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!