Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

IT Cosmetics Ombré Radiance Pirosító

IT Cosmetics Ombré Radiance Pirosító
2020. március 3.

Ketsegkivul gyonyoru pirosito.
A csomagolasa szamomra kisse gagyi hatasu, ezust szinu, amit elso latasra bovlinak lattam, es azt gondoltam le fog rola kopni a festese. Aztan megsem. Eleg regota megvan mar es nem kopott, pedig utazott is velem jo par alkalommal. Es a markanev is gagyi hangzasu, sokat gondolkodtam ezen, ha ezt igy egy kinai "vegyesbolt" pultjan pillantom meg, akkor teljesen oda valonak ereznem.
Aztan persze kinyitva a termeket felfedezzuk, hogy tukros es ebben az allapotaban mar kilora megvesz, nyoma sincs gagyisagnak.
Gyonyoru az ombre szinatmenet...Nekem a Sugar Plum arnyalat van meg, ami egy lilas arnyalat - a nevehez meltoan szilvas arnyalat. A hosszu evek tapasztalatai alapjan nekem ez all jol, sokan mondtak mar, hogy mast el se tudnak kepzelni rajtam. Tenyleg ez a szin a legjobb szamomra, de egyebkent nem olyan konnyen fellelheto arnyalat. Ezert is orultem neki nagyon, hogy az It Cosmetics ombre pirositoinak mindossze 3 szinarnyalatbol allo kollekciojanak egyik darabja eppen ebben az arnyalatban keszult.
Tenyleg minosegi darab. Ha egyszer kiprobalja az ember, akkor ehhez ketseg sem ferhet. A Sugar Plum a kompaktban mély, lilas arnylat, amely kisse tompanak tunik a benne levo fenyes pigmentek ellenere, mert nem egy elenk szin, kisse komor, mar-mar ijesztoen oreges, enyhen foldszinbe hajlo, neha barnasnak tetszo arnyalat valahogy es akkor ez atmegy egy ezustos, hideg tonusu frosted hatasu acelos vilagos lilaba, ez meg olyan metal lady feeling, szoval annak ellenere, hogy szep es cukrozott szilva fedonevet kapott az arnyalat, azert mint pirosito elgondolkodtatott. Aztan felkenve egy alom. Szep, lilas, de burgundisan, nem mesterkelt az arcon ey legfokeppen nem eros, nem annyira mely, szepen tompitja a sok ezustos pigment, hideg fenyt adva, de nem acelosat, nem lesz Szulak Andrea az Urgammakbol hatasa. A pigmentaltsaga szerintem kozepes, nekem egy esti sminkhez tobbszor kell belenyulnom es "epitenem" a szint az arcomon. Nappalra viszont egy kellemes, nem mesterkelt, termeszetes hatasu pirosito. Nagyon szep a fenye, selymes, nem durva highlighter hatasu. Lagy, finom osszhatas. Napkozben a szin kopik jobban es a feny tartosabb. Nagyon egeszseges ragyogast ad az arcnak es ude megjelenest varazsol. Nem csikoz, egyenletes az arcon, szepen simul a sminkbe, nem lehet elesen elhatarolni a konturokat. Es meglepo modon valahogyan mukodik a sok beletett borapolo anyag is, mert mindig szep tole a borom, igy az egeszseges ragyogas, amit okoz nem csak a benne levo fenyes pigmenteknek koszonheto. A rolam keszult fenykepek adjak vissza legjobban, mennyire jo is ez a pirosito, amikor ez van rajtam valahogy mindig jobban nezek ki, sokkal fiatalosabb a megjelenesem es annyira szep az a feny, amit az arccsontomra varazsol! A kepeken a szine is jobban latszik, a tukorben reggel valahogy kevesnek szoktam erezni, de a kepek bizonyitjak, hogy nem az, ez igy tokeletes, ahogy van! Amikor mondjuk a Mac (szinten plum arnyalatu) pirositomat hasznalom highlighterrel, akkor nem tudom ugyanezt a hatast elereni. Az sokkal mesterkeltebb lesz.
Szoval nekem ez a tokeletes pirosito.

Casamorati 1888

Casamorati 1888
2020. február 16.

AJándékba kaptam vásárlás-csere mellé egy nagyon kedves KrémMániástól, Angitól, egy kis Nerolis mintát. Ezúton is köszönöm, nagyon hálás vagyok érte! Már 2 napja a táskám rabja volt, mert arra sem jutott időm, hogy elővegyem. Most a bal csuklómon illatozik és nem győzök betelni vele. Kétségkívül nagyon finom, balzsamos illat, amely pontosan hozza, amit írnak róla, nagyon orientális és virágos, magában hordozza a Kelet mesés kincseit, a kultúráját és ősi jelenlétét a világban. Az 1001 éjszaka meséi egyetlen, gyönyörű üvegbe és egy tömény, sötét borostyánszín folyadékba zárva.
Minden, amit a Keletről hirtelen magad elé tudsz képzelni, benne van. A finom fűszerek, amivel ősidők óta kereskednek, az egzotikus, intenzíven illatozó buja virágok és magas, karcsú fák is megelevenednek benne. Az összes összetevője egyenként muzsikál, hol ezt érzed, hol azt, nem győzöd keresni benne az illatjegyekt az orroddal és az összes érzékszerved életre kel, megnyílik a harmadik szem és már nem is a szobában ülsz, hanem Keleten vagy, egy vastag szőnyegen édes, fűszeres teát kortyolgatva, lemegy a nap a sivatag felett és a balzsamos szellő hozza feléd a kert illatát, s ha akarnál se tudnál nem jelen lenni ebben a csodában, s ahogy eljön az éjszaka egyre mámorosabban ülsz ott és nem akarod, hogy elmúljon ez a pillanat.A bokád körül lengedezik a szoknyád muszlin anyaga, meg-megsímogat, cirógat, szexinek érzed magad. Az alacsony asztalkán a díszes teás kancsó és a kis pohár, édes, erős nedűvel, fűszeres, meleg illata körbeölel. A buja virágok közül az ylang-ylang dominenciája is megnyilvánul: afrodiziákum...érzed, hogy most sok mindenre kapható lennél, a rózsa elmélyíti a vágyad, próbálsz valakire gondolni, de nem tudsz, az ajkadba harapsz kétségbeesetten, aztán jön a neroli és vele egy mély sóhaj, ez enyhíti a vágy keltette belső feszültséget, a vágyakozást. Már nem annyira fülledt a levegő, mégis melegség önt el, ahogy a teában lévő fűszerek a gyomrodban hatni kezdenek, összerázkódsz, biszereg a bőröd, a borstól ébernek érzed magad és úgy érzed még a jövőt is látod. Az erotikus, majd ezoterikus pillanatokat a szantál meleg nyugodsága és az ámra kellemesen bőrközeli púderessége csillapítja és a végére már csak végtelen nyugalmat érzel. És boldogságot, hogy ezeket a pillanatokat megélhetted. Várs csendben, valami még jön, magát a csodát várod, aztán rájössz, hogy otthon vagy, és ez az illat a csoda, ahogyan megalkották.
Szeretnéd őrizni ennek az élménynek emlékét, mert annyira komplex, hogy elmondani és megosztani aligha fogod tudni mással, hiszen nincsenek rá szavak.
Szerencsére tartós is, mert tényleg nem lehet betelni vele, a nap 24 órájában szívesen viselném és fogom is, míg a minta tart és valószínűleg utána is, mert most úgy érzem ebből be kell szereznem még többet.

Aura Prime Me T-Zone Pórus Minimalizáló

Aura Prime Me T-Zone Pórus Minimalizáló
2020. február 6.

Érdekes cucc, annyi szent. Nagyon zold szine van, spenot zold. Szetoszlatva a boron szintelen lesz. Az allaga vizes, fel is kell razni hasznalat elott, kulonben van, hogy csak viz jon belole. Nem igazan homogen. Nehez adagolni, ezert nem kellemes a hasznalata. Enyhe, kisse oreges, muanyagos illata van, ezert kar volt bele a parfum.
Meg kell tanulni hasznalni. Gyorsan szarad, keves kell belole. Csak a T- vonalamon hasznalom, sietos mozdulatokkal beledolgozom a borbe. Pontosan lehet latni hova es meddig kentem, mert latvanyosan, azonnal mattit. Ki kell tapasztalni mire kenheto, ha tul sok reteg cucc van alatta brutalisan kukacosodik majd es nem lehet tole rendesen felvinni a sminket.
Ha sikerul jol felvinni, akkor mukodik. Tenyleg matt lesz tole a bor, ha nem is egesz napra, de hosszu idore marad fenytelen a T zonam. A porusokat csak enyhen finomitja, ebben nem eros.
Mivel tobb fronton is problemas/maceras a hasznalata en nem veszem ujra, keresgelek tovabb.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Rodokrozit. Egy karbonásvány, melyből nagyon szép sötét rózsaszínű ásvány, amelyből ékszerek is készülnek.A gyártóállítása szerintaz összetevő ideális az öregedés, a stressz és a fáradtság jeleinek csökkentésére, mivel véd az UVA sugárzás és az agresszív környezeti hatások ellen a bőr természetes sejtvédelmi funkcióinak stimulálásával.