Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2022. május 24.

Ezt a tusfurdot nem tudom megunni es meg ujra is vasaroltam, pedig ez nem jellemezo ram, foleg tusfurdo teren nem.
Nagyon kellemes allaga van, kremes, suru, de nem tul suru. A habja lagy, simogato. Az illata kenyezteto, nem eros, pont eleg, tisztasagillat, kicsit edeskes, kifejezetten kellemes az esti zuhanyzashoz/furdeshez. Nem szarit, de azt azert nem allitom, hogy ugy hidratal, mint egy testapolo, de kimeli a bort es nincs utana huzodo-viszketo szaraz borertet. Telen is bevalt, pedig akkor ki szokott jonni az ekcemam is, es altalanosan nagyon szenvedek a szarz bor tuneteitol.
Nagy flakonnal vettem belole, igy sokaig tart es ram nem jellemzo modon valahogy ezt nem unom meg.

Burt's Bees Skin Nourishment Éjszakai Krém

Burt's Bees Skin Nourishment Éjszakai Krém
2022. május 16.

Ajandekba kaptam belole egy kis tubusos kiszerelest, sokaig csak rakosgattam ide-oda, aztan egy utazas alkalmaval magammal vittem. Meglepoen sokaig tartott a kis tubus, es nagyon kellemes csalodas volt. Feher krem, olajos, igy nem tud teljesen beszivodni. Viszont tokeletes a tobblepcsos esti rutinhoz lezarasnak. Ragacsos persze, de este engem nem zava.
Nagyon szep volt tole a borom, puha, jol hidratalt. Nem okozott pattanast, sem irritaciot. Még telen hasnaltam el, jot tett a futes meg a hideg okozta borszarazsag ellen is.
Illata nem igazan volt, az allaga semmi extra.
Abszolut szeretheto.
Nagyon sok kremem van, igy nem rohanok erte a boltba, de tenyleg nem tudok belekotni es pozitiv tapasztalataim vannak vele.

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2022. március 18.

Messzire nyulik vissza a multunk, Amerikaban vettem az elso peldanyom, ott ez volt a holy grail, a minden haztartasban megtalalhato mindenre (is) ezt kenjuk megoldas. Nekem tetovalasra kellett, a szalonban azt mondtak csak ezt kenhetem ra. Drogeriaban beszerezheto volt, gepzsir allagu (mint a vazelin), szagtalan, szintelen, soha fel nem szivodo fenyes finisu kence. Mivel nem szivodik fel vedoreteget kepez a boron. Kozben a hatoanyagai meg hatnak. Nyugtat, gyogyitja a bort. Mindenre jo, kis vagas, szaraz volt, ekcema, repedezett sarok, tetovalas kezelese, es persze a valaha volt egyik legjobb ajakapolo. A cserepes, mar veresre repedt ajkakat azonnal nyugtatja, mar elso felkeneskor csokken a fajdalom es szaraz erzes. Lezerkezeles utan, vagy tus kezezelesek utan is nagyon jo, amikor a bor mar a gyogyulasi hamlos reszhez er es kisse viszket, szaraz, vagy a lezernel szaraz porkos. Raadasul egy tubus az idok vegezeteig eleg, mivel annyira suru, nagyon lassan fogy es szerintem kb. sosem romlik meg. Amerikai peldanyom egy evtized utan is hibatlan volt, ami nagyon meglepett. Nem is dobtam ki, mivel itthon a kozelmultig nem volt kaphato. Nekem mindig van itthon, eletem masodik tubusanal jarok. Sminktetovalasnal is probaltak ramsozni kisebb-nagyobb kiszerelesu specinek mondott kremeket, hogy csak azt lehet kenni, sosem kertem, csak ezt kentem, gyonyoruen gyogyultam, egy tetovalo se tudott belekotni. Pedig probaltak amugy, mert mindenkinek van valami istenitett kenceje, amihez ragaszkodik. Hat nekem itt van ez.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Rodokrozit. Egy karbonásvány, melyből nagyon szép sötét rózsaszínű ásvány, amelyből ékszerek is készülnek.A gyártóállítása szerintaz összetevő ideális az öregedés, a stressz és a fáradtság jeleinek csökkentésére, mivel véd az UVA sugárzás és az agresszív környezeti hatások ellen a bőr természetes sejtvédelmi funkcióinak stimulálásával.