Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Lush Dirty Fogtabletta

Lush Dirty Fogtabletta
2024. június 23.

En is szeretem. Erdekes a koncepcio, nekem bejon. Kis, puha tablettak, amibol eleg egy fel, mert nagyon habzik. Ketteharapom, a szamban maradt felet szettagom es benedvesitett fogkefevel fogat mosok. Igy nagyon sokaig eleg egy doboz.
Figyelni kell ra, hogy alaposan szetragjuk, kulonben darabos marad es kikopkodjuk.
Az ize kellemes, visszafogott. Az elado szerint ennek az ize a legkozelebbi talan a hagyomanyos fogkremekehez. Nyilvan ez attol is fugg kinek mi a hagyomanyos fogkrem. En az enyhebbeket szeretem, igy ez is tokeletes izvilag.
Szodabikarbona alapu, igy lagyit, lugosit, ami nagyon jo, mert a szajban maradt fogszuvasodast is okozo savakat semlegesiti. Es a szagokat is. A fogakat pedig feheriti, azaltal, hogy az elszinezodeseket eltavolitja.
Nagyon jol tisztit.
Az ize jellegzetes a szodabikarbonatol, amit ki lehet belole erezni: kisse sos, por izu, de csak elsore fura, utana megszokja az ember. Fodormenta olaj van benne, ami lagyan mentolos.
Utazashoz is praktikus, nem kell mini fogkremet vadaszni, kis tegelybe lehet attenni annyit, amennyi napra eluatzunk, igy 1 szem fedezi a napi 2 fogmosast.
En csak ajanlani tudom!

GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask

GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask
2024. június 22.

Mar minden leirtak elottem lenyegeben, de azert leirom az en tapasztalatom is.
Ez egy fekete szovetfatyol maszk, amit nedves arcborre kell feltenni, 3 perces hatoidovel. Nagyon gazdagon van atitatva folyadekkal a maszk. Es tenyleg tok fekete.
A Venom kinezetet Szurke Gandalf valtja fel, feheres-szurkes hab kepzodik, jo dus. Ott is, ahova csak a foyladekot kentem a tasakbol, nem csak ott, ahol a maszk van
Kicsit csiklandos erzes a habkepzodes, a kis buborekok pattognak. Vigyazni kell a szemkornyeken, hogy ne menjen bele a szembe a hab! En valamivel tovabb hagytam fent. Rendesen nehez lett a maszk a dus habtol es ez nem egy konnyed furdohab-szeru tortenet, hanem bizony kremes, inkabb borotvahab -szeru allag. Illata enyhe tisztitoszer illat talan, de alig erezni.
Tenyleg 2 emberre eleg lenne ez a mennyiseg.
Az arcot maradt habot kicsit masszirozni kell, majd lemosni vizzel. Brutal tiszta a borom es puha, a T-vonalamban fellelheto mitesszer allomany tisztabb kepet mutat - hatarozottan!
Bar puha lett a borom, a kremezest kivanja.

Jo elmeny volt, de azert egy picit macera, vizes bor, ne menjen a szembe a hab, masszazs, lemosas...es mindehhez 3p hatoido. A normal ara eleg magas, igy nem fogok epekedni utana, nem hianypotlo.

Elemis Pro-Collagen Marine Cream

Elemis Pro-Collagen Marine Cream
2024. június 4.

Sokkolo elmeny volt az elso hasznalat, az illata mellbevago, mint egy regi Avonos krem. Borzalom. Nagyon nem tetszett, de azert csak felkentem....
A tubusos 15ml-es kiszereles van meg nekem, ebbol ovatosan kell adagolni, nem szabad nagyon megnyomni! Az adagolas ennel a kremnel kulonosen fontos! Tomeny krem es nem kell belole sok - tenyleg nem! Irja is, hogy borsonyi kremet melegits fel a kezeid kozott es oszlasd el az arcon, a nyakon es a dekoltazson.
Bizony, egy borsonyi eleg lesz, ha ugy csinalod, ahogy le van irva. Shea vaj is van benne, ami nyilvan adja a krem tomorseget es meleg hatasara olvad. Suru krem, tartja a format, ahogy kinyomod, es tenyleg borsonyi kell belole.
Es akkor brutal jo, illetve ilyen mennyisegnel meg az agyonparfumozes sem ervenyesul annyira. De azert a parfum eleg elokelo helyen van az INCI-ben, kar erte, ki kellene hagyni. Raadasul nem jo parfum, ez nekem nem finom illat. Retro es olcso.
Szoval, testes krem, de ugy hasznalva, ahogy ra van irva nagyon szereti a borom, pedig kombinalt bortipusom van. A T-vonalra egyaltalan nem, vagy csak hidegebb idoben kentem a futesszezonban. Sosem volt gondom a rasminkelessel, se a BB kremem, se az alapozom nem veszekedett vele.
Nagyon retegezos rutinban sok, igy tenyleg csak lightos szerum ment ala, ra meg a fenyvedo nappal es a smink.
Tekintve, hogy ilyen kis mennyiseg kell belole sokaig ekeg, kiados mennyiseg es azt kell mondjam megeri az arat. Nagyon jol hidratal es apol, szebb tole a borom.
Az illat miatt -1⭐️

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite Kockázat:

Rodokrozit. Egy karbonásvány, melyből nagyon szép sötét rózsaszínű ásvány, amelyből ékszerek is készülnek.A gyártóállítása szerintaz összetevő ideális az öregedés, a stressz és a fáradtság jeleinek csökkentésére, mivel véd az UVA sugárzás és az agresszív környezeti hatások ellen a bőr természetes sejtvédelmi funkcióinak stimulálásával.