Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 230 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 205 vétel
Megnézem

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2019. szeptember 1.

Eszmeletlen jo ez a testapolo! Baratnom ajanlotta, azt mondta"ha jot akarsz magadnak ilyet vegyel!". Nem kellett 2x mondania. Hat persze, hogy jot akarok magamnak!

Konnyed, balzsamos allaga van, simogato erzes, ahogyan a borrel erintkezik. Luxus erzetet kelt. Az illata ude, friss, olyan erzesem van miutan bekentem vele magam, mintha most jottem volna ki a zuhany alol. Nem tolakodo, kellemes krem illat, aloe es bambusz, ami eszembe jutnak rola.
Hamar beszivodik, nem ragad es nem zsiros. A bor azonnal puha es selymes lesz tole es ez a hatas hosszan tart, ha este bekenem magam reggel is puha a borom. Nagyon megszerettem, még ebben a nagy nyar vegi kanikulaban is jo erzes hasznalni, nem erzem soknak vagy kevesnek. Rendszeres hasznalata mellett a borom egeszseges kinezetu es jol hidratalt.
Pumpas kiszerelese nagyon praktikus, egy megfelelo strategiai ponton elhelyezve mindig kezre esik es kezkremkent is remekul funkcional, mivel gyonyoruen beszivodik es istenien puhit. Kesz csoda ez a testapolo! Ha nem hiszed, jarj utana! 😉

A Lab on Fire What We Do In Paris Is Secret

A Lab on Fire What We Do In Paris Is Secret
2019. augusztus 31.

A masodik illat a markatol, amit tesztelek. Ez is tomeny, ez is edes inkabb ,de ez puderesen. Mezes puder, amelybe egy kis rozsa vegyul, mar-mar nenis nehany pillanatra, eppen csak annyira, hogy az ember megijedjen, aztan balzsamos lesz es arasztja a luxust. Azonnal meggyozi az embert, hogy ez nem egy olcso tucatillat, ezen sokat dolgoztak, ez egy kompozicio, amely minosegi anyagokbol keszult. A maga nemeben kulonleges, de senki ne varjon olyasmit, amit meg soha nem erzett, ez nem egy durva "ki akarok tunni a tobbi kozul" kulonlegesseg. Ő egy igenyes alkotas, amely balzsamosan puderes, mezes-rozsas illatot ad viselojenek. Egy kedves, kicsit neha fuszeresse valo, otthonos illat.
Valahogy benne van a nagymama videki háza Parizs mellett, ahol a rozsak kovacsoltvas keritesen futnak, a viragoskertben zummognek a mehek, a nagyi pirospozsgas arccal all a kapuban es varja a soforjet a Rolls-Royce-szal.
Ketsegkivul van benne egy kis (videki) romantika a hintoporos illatnak hato mezuel es rozsaval, valami kis gyumolcsos udeseg, sot, idovel egy kicsit karcos lesz, egy picit ferfias a bergamott miatt, ami a szantallal karoltve ad egy eroteljesebb hatso zonget a balzsamos puderessegnek. Megerkezik a nagyi soforje. Idosebb ur, nagyon udvarias, igazi gentleman, nagyi szive kicsit hevesebben ver, mikor meglatja. Pierre. Regota ismeri, de megsem ismeri. Ettol izgalmas. Nagyi magaban orul, hogy legalabb fel oran at egyutt autoznak majd es lesz alkalmuk beszelgetni.
Az illat aztan csendesen, vaniliasan lagy lesz, picit sutemenyes, a nagyi beul Parizs egyik legregebbi cukraszdajaba, fahejas es vanilias aromak a levegoben es vegtelen nyugalom, báj, mintha nem is a fovarosban lenne. A regi fa butorok, klasszikus sutemenyek, kave, rozsas porcelan etkeszlet, es a modern, tetovalt fiatal par a sarokasztalnal hiven mutatjak be, mennyire szelsoseges es kulonleges vilagban elunk. A nagyi leul, korbenez, int a frissen borotvalt, markans, ferfias illatot araszto, ujsagot olvaso ferfinak. A tulajdonost szinte mindenki ismeri, aki ide jar. Aztan rendel egy macaront es egy eros fekete teat, earl grey-t, a bergamott aromaja, a tea keseenyes ize kivaloan passzol a sutemeny nagyon edes, mandulas izehez. A nagyi eloveszi okostelefonjat es csinalni akar egy selfie-t, de gyorsan meggonoldja magat, kiveszi Chanel ruzsat a taskajabol, megigazitja sminkjet, tukor nelkul, az evek meg a rutin...Ujabb fel ora Pierre-el.Nem csinalt selfie-t, nem adja tudtara senkinek, hogy nem pihenessel toltotte a hetveget, mint ahogyan azt igerte. Ez legyen az ő titka. Es Pierré.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. augusztus 21.

Egyáltalán nem terveztem megszagolni, semmit nem tudtam róla, de nem is akartam...oly hosszú a listám parfüm téren, amit szeretnék megillatolni és/vagy beszerezni, akkor minek újabbakat megismerni? Ráadasul egy olyan márkától, amit én csak messziről csodálok, mert valahogy eddig semmi nem nyűgözött le tőlük, kivéve talán az impozáns Guerlain epületet a Champs- Élysées-n. (Hú, ezt mindig meg kell neznem helyesírásilag a google-ben...).
Persze a kíváncsiság ott volt, meg valahogyan mindig belebotlottam, a reklámjába, a KM piacra feltett üveges meg fújós változatokba, és persze a parfümériákba is állandóan kacsingatott.
Ma kicsit sem terveztem illatolni. Célzottan mentem a M.-be, e.l.f. -25% akcióra. Persze menet közben eszembe jutott még ez meg az, amit ott kellene megvenni, s csak egy pillanatra álltam meg összeszedni a gondolataimat, a Mon Guerlain mellett pont. Egye fene alapon fújtam egyet a csuklómra. Első szippantásra édes, semmi extra, haladtam is tovább megnyugodva, nem kell még egy illattal gazdagítani a "nekem ez kell" listámat.
Allandóan rendezgetik ezt az üzletet, bolyongtam le s fel egy ideig, néha a csuklómat szagolgattam. Nem tudtam koncentrálni a vásárlásra. Valakinek az illata volt rajtam, akit ismerek, de nem tudom ki az, nem ugrott be. Zavart ez az illat, kifejezetten zavart. Rájöttem, hogy számtalanszor éreztem már másokon itt-ott, meg azon a konkrét valakin, akinek kiléte azóta is kérdőjeles maradt a fejemben.
Az összetevőket látva megdöbbentem, levendula, jázmin, vanília? Mind imádom, de a Mon Guerlain-t mégsem nekem találták ki.
Kétségkívül nagyon francia, a levendula teszi talán. Édes is, de nem süteményesen, hanem virágosan, mégis krémes a vaníliától. Balzsamos a szantaltól, es talán ez az, ami zavar benne, ez a kevés kis fásság.
Nem tudom más illathoz hasonlítani, ennek ellemére nem olyan különleges. Tényleg nagyon sokan használják. Ez zavar benne, meg a szantál, legalábbis nem tudom másra kenni a dolgot.
Én egy nőies, de franciásan hanyag, mosolygós nőhöz tudom társítani ezt az illatot. Olyanhoz, aki komolynak méz ki, de valójában kicsit bohókás, huncut. Fiatalkori Sophie Marceau? Mindig kócos, de nagyon csinos, természetes, bájos, fiatal, nem annyira erdekli a smink és nem akar tökeletes lenni.

Nem nekem való illat ez, így nehéz értékelni. 3 csillagot adok neki.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!