ChubbyCat

Regisztráció dátuma: 2020. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Ideen Welt Pedikűr, Manikűr Szett

Ideen Welt Pedikűr, Manikűr Szett
2020. november 11.

Nagyon jó termék, az árát maximálisan megéri. Egyszer használtam, teljesen rendbetettem vele a kezeimet. Nagyon szépen lehet vele manikűrözni. Én nagyon ajánlom, főleg ennyi pénzért!
Lábon még nem próbáltam, de alapvetően a kezemre vettem mert vastag a körömágyamon a bőr és untam már, hogy mindig belevágok ollóval. Ez viszont nagyon jól leszedi a bőrt. Nekem megérte nagyon!

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy
2020. november 4.

Nagy hatósugarú parfüm. Kifinomult, rózsás, picit citrusos, épp csak annyira amit elviselek, mert alapvetően nem szeretem. A tonkabab az egyik kedvenc összetevőm, ami remekül ellensúlyozza ezt, legalábbis nálam. Nem mondanám egy futkosós illatnak, inkább olyan parfümnek gondolom, ami például egy első találkozásnál jó benyomást tesz a másik félnél. Tartóssága 5*. Külleme 5* Illat 5*. Tényleg favorit nálam.

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2020. október 29.

Az agyam eldobom...fekete hajam van, megvettem a sima fekete árnyalatot belőle. Konkrétan nem fogta be a hajam, csak helyenként és ott is csak sötétbarna lett. Nem mellesleg úgy szárítja a hajat, hogy az valami gyötrelem. Soha többet.