ChubbyCat

Regisztráció dátuma: 2020. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2023. szeptember 30.

Ez
Valami
Borzalmas!

Megvettem, jó áron volt akciósan. X-epilt szoktam általában használni, de úgy voltam vele, kipróbálom. Nem kellett volna. Szőke, pihés bajszom van, de én látom, zavar, legyantázom. Tehát nem most próbálgatom hogyan kell csinálni.
Az anyag amin a gyanta van, silány.
A gyanta apró foltokban ott marad a bőrön.
2 nap után is irritált a bőröm, viszket. Hihetetlen, ilyet sosem tapasztaltam még. Weet, x-epil stb...
Ezzel mi a fene van?

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás
2022. augusztus 24.

Nem veszem újra, a maradékot sem hiszem, hogy elhasználom. Nem tesztelésre kaptam.
Ruby red:
Nedves hajra felvittem, kb. 6 percet hagytam a hajamon. Lemostam. Eredetileg élénk vörös hajam van, két hajfestés közötti időt akartam vele kitolni.
Szerencsére vettem fel kesztyűt, de a fejbőrt azért megfogta elég szépen.
Tartóssága kb 3 mosás, több biztosan nem.
Illata nekem büdös.
Olvastam, hogy milyen puha lesz tőle a haj...hát 😀
Konkrétan szárított rajta annyit, mint ha festettem volna, szóval a hajam kímélése itt meg is bukott. Ez azért idegesített fel, mert elhittem, hogy hajpakolás.
A szín eredménye tetszett, vibráló lett, az alapból intenzív vörös hajamon, 2 mosásig szép is volt.
Viselése: csak ne essen, vagy izzadjon meg jobban az ember 😀
0 csillag opció nincs, így azt az 1 csillagot megérdemli, mert valóban vibráló lett a hajam színe. Drága játék szerintem, 2000ft körül mozog. Lehet a "fizetős verzió" rosszabb belőle 😀

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk
2022. július 2.

Kb. a legrosszabb körömlakk amim valaha volt🥲
Oké, gyorsan szárad és szép a szín. Itt meg is állt a történet. 1 napot nem bír ki. És még akkor nem is mosogattam, semmi. Este felkenem és kora délelött már pattog le. Ez nagyon nevetséges. Próbáltam már fedő lakkot is tenni rá, ajánlja az alap lakkot, azt is kentem, simán is kentem. Esélytelen, hogy fent maradjon. Full pénzkidobás.