chyny-eve

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2018. május 4.

Én ezt a krémet használom legrégebb óta, előtte millió félét próbálgattam. Egy kozmetikus ajánlására döntöttem mellette, azóta is veszem, amikor lehetőségem van rá. (Elköltöztünk egy másik városba, 250 km-re a szülővárosomtól és visszajárok érte...) Szóval, összességében a nagyon érzékeny bőröm egész jól tolerálja, nem irritál, jól beszívódik, jók az összetevői - Ami a lényeg!! - és segít a mattításban is. De igazából amióta használom, közel 3 éve, azóta jelentős javulást nem tapasztalok a pirosodás terén, mert épp ezért vettem meg, erre ajánlotta a kozmetikus! Nem mondanám, hogy jelentősen javított volna a bőröm állapotán! (Belsőleg tehetek érte olyan dolgokkal, mint pl. elhagyok olyan élelmiszereket, amelyek provokálják...) Télen picit kevésnek érzem, de nincs kedvem ismét más krémekkel kísérletezgetni, max Ilcsiben. Véleményem szerint jó ötlet volt a gyártók részéről a pumpás kiszerelés, mert így higiénikusabb, mint amikor tégelyekbe adagolta ki a kozmetikus.... Remélem, ez a csipkebogyó habkrém nem tűnik el a palettáról! :-) Megadom az 5 csillagocskát!

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó
2018. május 4.

Ezt az alapozót egyszer én is nagy reményekkel vettem meg még pár éve! Aztán itthon kipróbáltam..... SZÖRNYŰ! De tényleg! Senkinek sem ajánlom, mert eldolgozhatatlan, rettenetes a végeredmény! Annyira hamar szárad, hogy ideje nincs eldolgozni az embernek! Most épp nézelődöm természetes alapozó után, de ezt a márkát még egyszer biztos nem vásárolnám meg!

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Arctej

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Arctej
2015. február 1.

Nekem rozáceám van, és ez nem irritálja a bőröm. Viszont a sminket nehezen szedi le nálam, és sokat kell belőle kinyomni, hogy egyáltalán képes legyen eltávolítani amit el kell. Így nem gazdaságos, amúgy jó kis arctej, csak épp amire használom, nem a legtökéletesebb. Ezért csak 4 csillag.